خواص و مشخصات و نحوه مصرف چای تیما

خواص و مشخصات و نحوه مصرف چای تیما

 

در اغلب موارد استفاده از مواد غذایی طبیعی و ارگانیک را بسیار توصیه می‌کنند؛ و فواید بیشمار استفاده از چای سبز گوشزد می‌شود؛ اما استفاده از چای سبز اگر کیفیت لازم را نداشته باشد می‌تواند نتیجه عکس داشته باشد. چای سبز تیما متقاضیان چای سبز را از جهت استفاده از چای سبز باکیفیت و سالم مطمئن می‌کند.

فواید استفاده از چای سبز تیما

استفاده از این چای باعث سوختن چربی‌های زائد بدن می‌شود. بدین گونه که باعث می‌شود میزان جذب در سیستم گوارشی کاهش یابد و قند جذب شده دفع گردد و بدن شروع به جبران آنچه که بدان نیاز دارد یعنی انرژی بکند. انرژی را از طریق چربی‌های بدن به دست می‌آورد؛ و در نهایت باعث کاهش چربی بدن و در نتیجه لاغری می‌شود.

اما فواید این چای به همین جا ختم نمی‌شود. چای تیما برای پوست مفید است و آن را جوان نگه می‌دارد. باعث روان سازی گردش خون از طریق کنترل کلسترول خون می‌شود که موجب آرامش و راحتی فرد و کاهش فشار خون و بیماری‌های قلبی و عروقی  می‌شود و همچنین خاصیت ضد سرطانی دارد. همچنین به عنوان مسکن عمل نموده و موجب نشاط فرد می‌شود. این چای تری گلیسیرید خون را کاهش داده و احتمال ابتلا به بیماری‌های دیابتی را به شدت کاهش می‌دهد. همه اینها به دلیل ترکیبات خاصی است که در چای تیما از آنها استفاده می‌شود.

{عکس ۱}

نحوه مصرف چای سبز تیما

برای بهره مندی حداکثری از چای سبز تیما باید مواردی را رعایت کرد. افرادی هستند که با هدف لاغری چای سبز مصرف می‌کنند. این افراد با رعایت نکاتی ساده می‌توانند به هدفشان نزدیک شوند. برای استفاده از این چای بهتر است آن را نیم ساعت قبل از وعده غذایی مصرف کنید تا میزان جذب غذا تا حد امکان کاهش یابد.

اما نحوه آماده کردن آن بدین گونه است که آب جوشیده شده را در لیوانی که بتوان با درپوشی روی آن را پوشاند می‌ریزیم ۱ قاشق چای سبز در آن ریخته و اجازه می‌دهیم ۳ الی ۵ دقیقه در حالی که درپوش را گذاشته‌ایم دم بکشد. سپس چای سبز ایده آل آماده شده را میل می‌کنیم.

چای سبز تیما با کیفیتی کم نظیر و عطری دلپذیر در انواع مختلف با طعم‌های لیمو، زعفران و زیره سبز تجربه دل انگیزی را برای مصرف کنندگان رقم می زند. برای خرید این چای می توان به راحتی در سایت ۵۰۴۰ در صفحه چای تیما ۵۰۴۰ درخواست داده و محصول را در کمترین زمان به دست آورد. 

چای سبز و کرفس ۵۰۴۰قیمت چای سبز تیما , فروش چای سبزفروشگاه اینترنتی ۵۰۴۰ چای لاغری , دمنوش لاغری تیما , پکیج لاغری خرید چای سبز ۵۰۴۰ , چای لاغری تیما اصل چای سبز تیما ,خواص چای سبز تیماچای سبز پنجاه چهلچای سبز دم کردنی چای تیما برای لاغریترکیبات چای لاغری تیماچای سبز لاغری ۵۰۴۰چای تیماچای سبز لاغری تیما چای سبز کیسه ای تیما ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *