خواص چای سبز لاغری تیما برای موی سر

خواص چای سبز لاغری تیما برای موی سر

همانطور که در بخش های قبلی به اثرات چای سبز  تیماپرداختیم و ویژگی های آن را برای هر یک از قسمت های بدن که می تواند مفید باشد را بازگو کردیم در این بخش از خواص چای سبز برای موی سر توضیحاتی را بیان می کنیم.

همونطور که میدانید اثرات درمانی چای سبز برای بدن بسیار فراوان می‌باشد از آنجایی که درمان سم زدایی در میان مردم بسیار رواج پیدا کرده است و بر پایه محصولات چای سبز از ترکیباتی همچون شامپو و اسپری مو و غیره استفاده می‌کنند ولی هیچ یک از آنها تأثیر عصاره چای سبز بر روی موها ندارد در نحوه استفاده از عصاره چای سبز ۵۰۴۰ برای مو این را بیان می‌کنم که ابتدا بعد از شستن کامل موی سر با شامپو و بعد از خشک کردن می‌توانید برای تقویت و زیبایی موی سر از چای سبز استفاده نمایید. همانطور که اشاره شد خواص چای سبز برای مو بسیار می باشد که علاوه بر درخشندگی و براق کردن موها باعث استحکام و شانه پذیری بالا و بهتر حالت گرفتن مو ها نیز می گردد از این رو پیشنهاد می شود از عصاره چای سبز به جای استفاده از مواد حالت‌دهنده موجود در بازار استفاده نمایید که علاوه بر خواص ذکر شده مانع از ریزش موی سرتان نیز می شود.

(تصویر۱)

درمان ریزش و شوره  سر با عصاره چای سبز تیما

طبق تحقیقات صورت گرفته بر اثر پلی فنول موجود در چای سبز ۵۰۴۰ که بیشتر از ویتامین C می باشد وجود آنتی اکسیدان های موجود در عصاره چای سبز که بیشتر از ویتامین E می باشند باعث تقویت موی سر شما می شود. ترکیبات پلی فنول و تئانین موجود در چای سبز باعث قوی شدن ریشه موها می شود که این ترکیبات به وفور در چای سبز یافت می شود و در درمان ریزش مو بسیار عنصر کمک کننده و اثرگذاری می‌باشد. همچنین بر اساس پژوهش  های صورت گرفته چای سبز با جلوگیری از تکثیر سلولی به واسطه ی آنزیم های کاپسار که این آنزیمها در انفصال سلول های اپیتال دخالت کرده و تاثیرات مثبتی را بر روی شوره سر می‌گذارد. البته به تازگی شامپو هایی به بازار عرضه گردیه که محصول عصاره چای سبز لاغری تیما می باشد که این شامپوها هم از ریزش و شوره سر جلوگیری می‌نمایند.

(تصویر۲)

افزایش موی سر با عصاره چای سبز

به دلیل وجود آنتی اکسیدان در چای سبز که ترکیبش با کافئین باعث به تحریک درآمدن فولیکول های مو می‌شود این فرآیند سبب افزایش موی سر می‌گردد. قابل توجه اینکه در با عصاره چای سبز که ترکیب پنتانول در آن زیاد می باشد باعث محکم شدن تارهای مو می‌گردد.

(تصویر۳)

تقویت موی سر با عصاره چای سبز ۵۰۴۰

آمینو اسیدها که یکی دیگر از ترکیبات چای سبز تیما می باشند با ترکیبات تئانین و پنتانول موجب تقویت موی سر می گردند و این ترکیبات که در عصاره چای سبز می باشد علت عدم پیچ خوردگی در موی سر و موی خوره نیز می شود. همچنین عصاره چای سبز با توانایی رطوبت بخشی به موها به دلیل داشتن تونیک بالا باعث افزایش درخشندگی و براقیت موی سر می گردد . اثرات مصرف عصاره چای تیما بر روی مو می‌تواند باعث افزایش رشد موی سر, کاهش پیچ خوردگی و موخوره سر, جلوگیری از ریزش مو, درخشش و براقیت موی سر‌گردد.

(تصویر۴)

 رشد موهای جدید

عصاره چای سبز باعث رشد موهای جدید در سر نیز میشود .جالب است بدانید که خواص چای سبز فقط ریزش و شوره سر نمی باشد بلکه  استفاده از عصاره چای سبز باعث رشد موهای سر نیز می گردد در تحقیقاتی که به تازگی صورت پذیرفته است از خواص دیگر عصاره  چای سبز ۵۰۴۰ بر روی موی  سر پرده برداری شده که عبارتند از

  • افزایش شانه پذیری
  • جلوگیری از پیچش موی سر
  • ترمیم ساقه مو
  • تغذیه مناسب ساقه و ریشه مو
  • جلوگیری از خشکی پوست سر

(تصویر۵)
دمنوش لاغری چای سبز و کرفس , قیمت چای سبز , چای سبز لاغری , فروشگاه ۵۰۴۰ چای سبز , دمنوش لاغری تیما , پکیج ۵۰۴۰چای سبز ۵۰۴۰ , خرید چای لاغری تیما , خرید چای سبز تیما ,خواص چای سبز , چای لاغری پنجاه چهل , چای سبز دم کردنی تیماچای سبز تیما لاهیجان , سایت ۵۰۴۰ چای لاغری تیما , ۵۰۴۰ چای لاغری , چای تیما ۵۰۴۰ , چای سبز تیما لاغری , چای سبز کیسه ای ,

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *