درمان دل درد با گیاه تیما ۵۰۴۰

درمان دل درد با گیاه تیما ۵۰۴۰

بیماری های معده، نفخ و سوء هاضمه همه ساله انسانهای زیادی را درگیر خود میکند. برای کمک به این قبیل مشکلات گیاهان دارویی زیادی در طبیعت وجود دارد که گاهی بهتر از هر داروی شیمیایی قادر به درمان این مشکلات در انسان هستند و حتی برخلاف داروهای شیمیایی که عوارض زیادی را در کنار درمان به دنبال دارند این گیاهان دارویی فاقد عوارض جانبی بوده اند.

گاهی درد و ناراحتی های معده خبر از مشکلات مهم تری در بدن می دهد که بهتر است قبل از استفاده از هر داروی گیاهی با برند تیما مخصوصا زمانی که از داروهای شیمیایی هم استفاده می شود با پزشک مربوطه مشورت های لازم صورت گیرد.

( تصویر۱)

برخی از گیاهان دارویی که برای درمان مشکلات معده مفید هستند عبارتند از:

۱- ریشه گیاه دارویی برند ۵۰۴۰ بابا آدم

بابا آدم از جمله گیاهان دارویی است که با بالا بردن اسید معده و ترشحات روده عمل هضم را بهتر کرده برای همین به بیماران زخم معده توصیه میشود دمنوش این گیاه دارویی را ۳۰ دقیقه قبل از هر وعده غذایی مصرف کنند.

۲-گیاه دارویی نعنا فلفلی

خاصیت ضد اسپاسم نعنا فلفلی تیما به دلیل داشتن ماده ای به نام منتول است . تنفس کردن بوی نعنا فلفلی مانند سایر گیاهان دارویی باعث آرام شدن عضلات معده خواهد شد . مصرف روغن گیاه نعنا فلفلی باعث آرام شدن درد و کم شدن نفخ و گاز معده شده که این مورد از نتایج مطالعاتی است که در نشریه ی Gastroenterology به چاپ رسیده است.

۳-گیاه دارویی رازیانه

برای اینکه عملکرد هضم بهتر صورت گیرد در بسیاری از کشورها رازیانه را بعد از هر وعده غذایی مصرف میکنند. رازیانه مانند سایر گیاهان دارویی خاصیت آنتی اکسیدانی و ضد زخم دارد. رازیانه به شکل معجزه اسایی اضافات مخاطی معده و صدمات وارد شده به آن را کم میکند که تحقیقی نیز در این زمینه در سال ۲۰۰۷ صورت گرفته است.

۴-گیاه دارویی آویشن برند ۵۰۴۰

گیاه دارویی اویشن درد و ورم و نفخ را ازبین برده و عملکرد هضم را هم مانند برخی دیگر از گیاهان دارویی بهبود میبخشد. اگر اویشن به طور منظم مصرف شود به کم کردن علایم سندروم روده ی تحریک پذیر کمک زیادی میکند. ترکیبات مغذی که در گیاه اویشن وجود دارد عبارت است از کروم، کلسیم، آهن و ویتامین K است.

۵-گیاه دارویی رزماری

رزماری گیاهی است معطر که درد معده را کم کرده و به عمل هضم کمک میکند. رزماری عمل سم زدایی از کبد را با بالابردن تولید صفرا در بدن انجام میدهد. رزماری هم از جمله گیاهان دارویی است که میل به غذا را افزایش داده و به درمان مشکلات معده از جمله نفخ، گاز و گرفتگی عضلات معده کمک شایانی میکند.

۶-گیاه دارویی بابونه

بابونه گیاه دارویی است که خاصیت آرامش بخشی بالایی دارد، این ویژگی باعث کم شدن مشکلات معده و بخصوص ناراحتی هایی که علت انها عصبانیت و اضطراب بوده میشود، همچنین مانند برخی دیگر گیاهان دارویی خاصیت ضد التهاب و ضد اسپاسم را دارد. مصرف دمنوش بابونه احتمال ابتلا به بیماری زخم معده را کم میکند.

۷-گیاه دارویی هل با برند تیما

گیاه داروی هل دارای خاصیت ضد اسپاسم و درد می باشد. مشکلات روده و معده با مصرف هل درمان میشود زیرا هل دارای روغن های فراری است که برای این مشکلات مفید بوده و همچنین گیاه دارویی هل برای درمان مشکلات اسهال خونی، یبوست، سوء هاضمه و انواع مشکلات دستگاه گوارش مفید خواهد بود.

۸- گیاه دارویی زنجبیل

برای کم کردن حالت تهوع و استفراغ استفاده از ریشه زنجبیل کمک زیادی میکند. گیاه دارویی زنجبیل میتواند دردی که ناشی از وجود گاز و نفخ در معده و روده است را کم کند. برای بهتر شدن عمل هضم باید یک فنجان زنجبیل را قبل و بعد از میل غذا نوشید.

چای سبز کرفسقیمت چای لاغری تیماخرید چای سبز  , فروشگاه ۵۰۴۰ چای لاغریدمنوش لاغری پنجاه چهلپک لاغری ۵۰۴۰چای ۵۰۴۰ , چای لاغری تیما ۵۰۴۰چای سبز تیما ,خواص چای سبز تیماچای سبز پنجاه چهلچای سبز دم کردنی چای تیما برای لاغریترکیبات چای لاغری تیماچای سبز لاغری ۵۰۴۰چای تیماچای سبز لاغری تیما چای سبز کیسه ای تیما ,

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *