دلایل خرید عطر کرید اونتوس زنانه و ویژگی های آن

عطر کرید اونتوس هم برای زنان و هم برای مردان گزینه های مناسبی دارد. عطر کرید اونتوس با رایحه های دلپذیر و خنک خود انتخابی مناسب در فصول گرم سال است.

 

 

در این مقاله ویژگی های عطر کرید اونتوس را بررسی کرده ایم تا بتوانید از ویژگی های آن و عطر بسیار خوشبو و دلپذیر این ادکلن مطلع شوید و بتوانید با خرید این ادکلن احساس خوبی را برای خود و برای کسانی که دوستشان دارید به ارمغان آورید.

عطر کرید اونتوس زنانه به چه عطری گفته می شود؟

عطر کرید اونتوس زنانه برای بار اول در سال ۲۰۱۰ طراحی و تولید شد که برند قدیمی و سلطنتی «کرید» اقدام به تولید آن کرده بود. اگرچه کمپانی کرید در سال ۱۷۶۰ تاسیس شد ولی تا قبل از سال ۲۰۱۰ تنها برای خانواده ثروتمند و سلطنتی بریتانیا عطر و ادکلن های با کیفیتی را تولید می کرد. اما از سال ۲۰۱۰ درست در زمانی که ۲۵۰ سال از تاسیس شرکت کرید می گذشت، ادکلن های گروه اونتوس را معرفی کرد که این ادکلن این بار تنها برای خانواده سلطنتی طراحی نشده بود، بلکه عموم مردم نیز می توانستند از این ادکلن ها استفاده کنند، چرا که این ادکلن ها به بازار عرضه شده بودند و هر کسی که از توانایی مالی خوبی برخوردار بود، می توانست این ادکلن را خریداری کند.

از آنجایی که جامعه هدف  تمامی تولیدات این شرکت از ابتدای تاسیس تنها خانواده های سلطنتی و ثروتمند بود، بنابراین بدون در نظر گرفتن قیمت بالای تمام شده، کیفیت بسیار بالایی را برای تولیدات خود منظور می کرد که باعث افزایش قیمت تمام شده این ادکلن های می شد. در ادامه مطلب به طور جزئی تر با نسخه های مردانه و زنانه عطر کرید اونتوس آشنا می شوید.

(تصویر ۱)

ادکلن کرید اونتوس مردانه و دلایل فروش عطر کرید اونتوس مردانه

اولین ادکلن اونتوس زنانه که شرکت در سال ۲۰۱۰ اقدام به تولید آن کرد برای آقایان طراحی شده بود. ادکلن مردانه کرید اونتوس از رایحه ای شیرین و خنک برخورداری است که بیشتر برای استفاده در فصل های گرم سال مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر این، این ادکلن برای مراسم های روزانه یکی از بهترین گزینه ها است تا با رایحه دلپذیری که دارد احساس خنکی و سرخوشی خوبی را برای فرد استفاده کننده و اطرافیان به وجود آورد. رایحه این ادکلن دربرگیرنده برخی از میوه هایی مانند؛ سیب و آناناس است که برای عطر مردانه کمی عجیب به نظر می رسد، چرا که تا قبل از آن استفاده از رایحه های میوه ای برای ادکلن های مردانه مرسوم نبود. تا اینکه در سال ۲۰۱۰ کمپانی کرید این قانون نانوشته را زیر پا گذاشت و ریسک استفاده از رایحه های میوه ای را در این ادکلن به جان خرید که همین امر باعث شد ادکلن کرید اونتوس مردانه، توجه آقایان جوان و میانسال بیشماری را به خود جلب کند.

(تصویر ۲)

دلایل خرید عطر کرید اونتوس زنانه و ویژگی های آن

عطر کرید اونتوس زنانه، سال ها بعد از تولید ادکلن کرید اونتوس مردانه و در سال ۲۰۱۶ تولید شد. با این که سالیان زیادی نیست که از تولید این ادکلن می گذرد، ولی توانسته است با رایحه های دلپذیر و برند خوشنام خود فروش بسیار گسترده ای در سراسر دنیا داشته باشد. ممکن است استفاده کنندگان از این عطر، اندک شباهتی بین ادکلن زنانه و نسخه مردانه آن احساس کنند ولی از آنجایی که این ادکلن برای زنان تولید شده است، از لطافت بیشتری برخوردار است و رایحه های موجود در آن تناسب بیشتری با روحیه لطیف و حساس خانم ها دارد. این ادکلن هم مانند ادکلن کرید اونتوس مردانه میزان ماندگاری بسیار زیادی دارد که این عامل و همچنین ظاهر شیک و برند معروف آن باعث شده است که این ادکلن در گروه ادکلن های گران قیمت و لوکس قرار گیرد.

رایحه های شیرین و خنک این ادکلن، باعث شده است که آقایان بتوانند از آن به عنوان یک هدیه بسیار شیک و با ارزش برای هدیه دادن به همسر خود استفاده نمایند و احساس خوبی را در او به وجود آورند. البته به دلیل وجود نسخه های تقلبی زیاد، خریداران این ادکلن ها باید در زمان خرید دقت زیادی داشته باشند تا به اشتباه ادکلن تقلبی را به جای ادکلن اصل خریداری نکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *