دلایل مصرف و عدم مصرف از چای بابونه تیما

دلایل مصرف و عدم مصرف از چای بابونه تیما

نوعی گیاه بی خطر که دمنوش آن برای انواع بیماری جوابگو بوده و در کشور امریکا بسیار از ان استفاده می شود گیاه بابونه می باشد. این گیاه که مدتهای مدیدی است که نوعی درمانگر به حساب می اید در بهبود اضطراب و استرس و مشکلات دستگاه گوارش بسیار مفید و موثر واقع شده است.

برای خرید یک بسته چای سبز تیما دم کردنی با قیمت ۳۰ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید.

و یا برای خرید تلفنی با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ یا ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید یک بسته چای سبز کیسه ای ۱۰۰ عددی تیما با قیمت ۳۴ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید.

و یا برای خرید تلفنی با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ یا ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید پکیج چای سبز تیما ( سه عدد دم کردنی ) با قیمت ۸۲۵۰۰ تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید.

و یا برای خرید تلفنی با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ یا ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید پکیج چای سبز تیما ( سه عدد کیسه ای) با قیمت ۹۱۵۰۰ تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید.

و یا برای خرید تلفنی با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ یا ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

تاثیر بابونه ۵۰۴۰ بر انواع بیماری ها

اگر روز سختی داشته اید و نیازمند یک خواب آسوده و آرام هستید توصیه ما به شما استفاده از دمنوش بابونه قبل از خواب شبانه می باشد و همچنین این گیاه می تواند مشکلات روحی و استرس و تشویش را در شما کنترل کرده و از بروز انها جلوگیری نماید. بابونه برای بیماری های گوارشی مانند حالت تهوع و استفراغ و همچنین مشکلات ناشی از معده مانند تورم و سوزش آن بسیار تاثیر گذار می باشد همچنین نوعی بیماری در کودکان به نام کولیک نیز از طریق بابونه قابل درمان می باشد.

(تصویر۳)

میزان مصرفی بابونه و منع استفاده از ان در موارد خاص

میزان مصرف مناسب برای گیاه بابونه تیما که اغلب از دمنوش ان استفاده می شود حدود چهارصد الی هزارو ششصد میلی گرم بصورت روزانه می باشد. برای تهیه دمنوش این گیاه می توانید از چای کیسه ای ان یا گیاه خشک شده آن در یک لیوان آب جوش استفاده نموده و به مدت پنج الی ده دقیقه برای دم کشیدن به آن زمان دهید. به دلیل ارام بخش بودن این گیاه توصیه می شود قبل از کارهایی که نیازمند تمرکز و هوشیاری بالایی است از قبیل رانندگی و.. از نوشیدن ان خودداری نمایید . در مصرف دمنوش بابنه نیز نباید افراط نمایید زیرا مصرف بالای این دمنوش گیاهی باعث بروز عوارضی همچون استفراغ و همچنین بی حالی و خواب آلودگی طولانی مدت می شود.

ایجاد حساسیت با مصرف بابونه۵۰۴۰

بابونه مانند گیاهان جعفری و گل داوودی در بدن افراد حساسیت ایجاد می نمایید اگر در اثر مصرف جعفری و گل داوودی به آلرژی مبتلا می شوید توصیه اکید ما به شما در رابطه با مصرف دمنوش بابونه نیز منع مصرف ان به دلیل ایجاد حساسیت به مانند گیاهان ذکر شد در بدنتان می باشد. میزان و مصرف بابونه برای کسانی که از بیماری رنج می برند و یا داروهای خاصی مصرف می کنند باید زیر نظر پزشک معالج باشد تا باعث ایجاد مشکلی در بدن این بیماران عزیزنگردد. به دلیل اینکه احتمال می رود دمنوش بابونه با داروهای بیهوشی دچار تداخل دارویی شود توصیه می شود قبل از دو هفته تا زمان جراحی از مصرف این دمنوش خودداری نمایید.

(تصویر۴)

مصرف دمنوش بابونه در زمان بارداری

در رابطه با مصرف دمنوش بابونه برای زنان و خانم های باردار وشیرده اطلاعات مهم و دقیقی در مورد اینکه این دمنوش برای آنان ایجاد خطر می کند یا خیر وجود ندارد و هنوز مطلبی در رابطه با این که این دمنوش برای سلامتی آنان و فرزند داخل رحمشان مضر یا مفید است در دسترس نیست پس بنابراین به خانم های باردار و شیرده توصیه می شود قبل از مصرف دمنوش بابونه با پزشک خود حتما مشورت نمایند بعد در صورت عدم وجود عوارض به استفاده از دمنوش بابونه بپردازند.

البته در بسیاری از زنانی که در دوران بارداری از این دمنوش میل نموده بودند توصیه پزشکان به مصرف میزان کم این دمنوش بوده است و در تحقیقاتی که در کشور کانادا در سالهای ۲۰۰۹ و ۲۰۱۰ ری زنان باردار صورت گرفت دارای نتایج مختلفی بود که در سال ۲۰۰۹ هیچ عوارضی برای زنان باردار با مصرف دمنوش بابونه ایجاد نگردید ولی در سال ۲۰۱۰ مصرف این دمنوش باعث افزایش درصد سقط جنین در زنان باردار شده بود. بنابراین توصیه می شود به نظر پزشک خود در این حیطه بیشتر توجه نمایید.

(تصویر۵)

تداخل دارویی با مصرف بابونه ۵۰۴۰

تداخل دارویی با داروهای نظیر آسپرین ,وارفارین(کومارین)، داروهای سیکلوسپورین، ناپروکسن و ایبوپروفن ممکن است رخ دهد بنابراین قبل از مصرف دمنوش بابونه با پزشک معالج خود صحبت نمایید.

دمنوش لاغری چای سبز و کرفسقیمت چای سبزچای سبز لاغریفروشگاه ۵۰۴۰ چای سبزدمنوش لاغری تیماپکیج ۵۰۴۰چای سبز ۵۰۴۰خرید چای لاغری تیماخرید چای سبز تیما ,خواص چای سبزچای لاغری پنجاه چهلچای سبز دم کردنی تیماچای سبز تیما لاهیجانسایت ۵۰۴۰ چای لاغری تیما۵۰۴۰ چای لاغریچای تیما ۵۰۴۰چای سبز تیما لاغریچای سبز کیسه ای ,

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *