سلامتی کبد با دمنوش های گیاهی چای سبز تیما

سلامتی کبد با دمنوش های گیاهی چای سبز تیما

چای سبز ۵۰۴۰ در درمان بیماری کبد تاثیر بسزایی دارد، اکثر افراد این باور غلط را دارند که چربی کبد همانند چربی شکم است در صورتیکه نمیتوان به همان سادگی از این مشکل گذر کرد و نادیده اش گرفت. در صورتی که از بیماری چربی کبد خود مطلع شدید هر چه سریعتر باید برای درمان آن اقدام کنید، زیرا لایه های چربی روی کبد انباشته شده و مراحل درمان با مشکل روبرو می شود. استفاده از دمنوش های گیاهی تا حدی از بروز این بیماری جلوگیری می کند که در ادامه چندین نمونه از این دمنوش ها بیان می شود.

برای خرید یک بسته چای سبز تیما دم کردنی با قیمت ۳۰ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید.

و یا برای خرید تلفنی با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ یا ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید یک بسته چای سبز کیسه ای ۱۰۰ عددی تیما با قیمت ۳۴ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید.

و یا برای خرید تلفنی با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ یا ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید پکیج چای سبز تیما ( سه عدد دم کردنی ) با قیمت ۸۲۵۰۰ تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید.

و یا برای خرید تلفنی با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ یا ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید پکیج چای سبز تیما ( سه عدد کیسه ای) با قیمت ۹۱۵۰۰ تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید.

و یا برای خرید تلفنی با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ یا ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

خاصیت چای سبز تیما برای کبد

چای سبز لاغری تیما حاوی مقدار زیادی از آنتی اکسیدان های کاتچین است که علاوه بر سلامت کبد بر کارکرد بهتر کبد نیز موثر است. یک مسئله اساسی در مورد چای سبز که در بسیاری از مقالات ذکر شده است این است که به جای استفاده از عصاره چای سبز از خود چای سبز استفاده کنید. زیرا عصاره چای سبز اثر معکوس بر روی سلامت کبد دارد.

خواص روغن زیتون

استفاده درست و کافی از روغن های طبیعی مانند روغن زیتون برای سلامت کبد لازم است. بدین صورت که چربی آماده شده در بدن باعث جذب سموم می شود و همین امر از جمع شدن سموم در کبد جلوگیری می کند.

 

 

عملکرد بهتر کبد با آب لیمو ترش ۵۰۴۰

ویتامین C موجود در لیمو ترش باعث تبدیل سموم به مواد قابل جذب با آب می شوند. برای بهبود عملکرد کبد بهتر است آب لیمو ترش به صورت ناشتا میل شود.

خواص آب پرتقال تو سرخ بر کبد

در کل آب مرکباتی که دارای ویتامین C هستند از کبد در برابر چربی ها محافظت می کنند. پژوهشگران در آزمایشی متوجه شدند که مخلوط آب پرتقال تو سرخ با آب سیب باعث کاهش کلسترول و تری گلیسرید کل بدن خواهد شد.

آب هویج و خواص شگفت انگیز آن

هویج غنی از کارتنوئیدی به نام بتاکاروتن است که در واکنشی در بدن به ویتامین A تبدیل می شود. کارتنوئیدها محافظ کبد هستند. بدین صورت که این مواد به صورت محلول در چربی می باشند که مصرف هویج باعث تحریک صفرا شده که حذف سموم بدن را به همراه خواهد داشت. محققان دریافتند که بتاکاروتن موجود در هویج مانع از صدمه رساندن ناشی از مصرف الکل به کبد می شود.

خاصیت آب چغندر قند

چغندر غنی از بتائین است. بتائین از صفرا محافظت و کبد را از مواد سمی پاک می کند. این ماده به درمان بیماری عروق کرونر و سرخرگ ها کمک می کند. از طرفی دیگر با کم کردن التهاب باعث می شود که اجزای داخلی بدن بدون کوچکترین توقفی به کار خود ادامه دهند.

چای سبز و کرفس ۵۰۴۰قیمت چای سبز تیما , فروش چای سبزفروشگاه اینترنتی ۵۰۴۰ چای لاغری , دمنوش لاغری تیما , پکیج لاغری خرید چای سبز ۵۰۴۰ , چای لاغری تیما اصل چای سبز تیما ,خواص چای سبز تیماچای سبز پنجاه چهلچای سبز دم کردنی چای تیما برای لاغریترکیبات چای لاغری تیماچای سبز لاغری ۵۰۴۰چای تیماچای سبز لاغری تیما چای سبز کیسه ای تیما ,

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *