طرز صحیح مصرف چای سبز تیما ۵۰۴۰

 

طرز صحیح مصرف چای سبز تیما ۵۰۴۰

 

چای سب تیما ز، این معجزه زیبایی و شادابی، از دیرباز در سرزمین های خاور دور مورد استفاده قرار میگرفت. خواص گوناگونی برای این نوع چای بیان شده است که بسیاری از آن ها به طور قطعی تایید شده اند. از این چای در درمان بیماری هایی چون بالا بودن فشار و قند خون، تقویت سیستم ایمنی بدن و همچنین سرکوب نشانه هایی از بیماری هایی چون پارکینسون، اضافه وزن، آلزایمر و بیماری های مفصلی هم چون آرتریت روماتوئید استفاده می شود.

نکته مهمی که در خصوص مصرف چای سبز ۵۰۴۰ برای لاغری باید مد نظر قرار بگیرد این است که مصرف چای سبز بایستی همراه با رژیم غذایی مناسب و تحرک و ورزش باشد تا متابولیسم بدن بالا رفته و سبب چربی سوزی و کاهش وزن شود.

روش مصرف چای سبز در کنار خواص زیادی که برای آن نام برده می شود بسیار حایز اهمیت است زیرا هر آنچه در هستی وجود دارد خوبی و بدی آن در کنار هم است و چای سبز ۵۰۴۰ هم مستثنی نیست و مصرف بیش از حد آن خارج از طرز مصرف چای سبز عوارضی به همراه می آورد که ناشی از مصرف غلط این چای است.

نحوه مصرف چای سبز برای لاغری، پیچیده نیست و نیازمند مطالعه و بررسی ساده ایست که این نوشیدنی فوق العاده را به مرحمی بر جان پرفشار و پرتنش خود بدل کنید، آرامش را به محافل گرم خانواده خود وارد کنید و احساس لذت بخشی از نوشیدن یک نوشیدنی بی نظیر را احساس کنید.

برای خرید یک بسته چای سبز تیما دم کردنی با قیمت ۳۹ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید.

و یا برای خرید تلفنی با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ یا ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید یک بسته چای سبز کیسه ای ۱۰۰ عددی تیما با قیمت ۴۴ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید.

و یا برای خرید تلفنی با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ یا ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید پکیج چای سبز تیما ( سه عدد دم کردنی ) با قیمت ۱۰۷ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید.

و یا برای خرید تلفنی با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ یا ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید پکیج چای سبز تیما ( سه عدد کیسه ای) با قیمت ۱۲۲ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید.

و یا برای خرید تلفنی با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ یا ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

طرز تهیه چای سبز ۵۰۴۰
برای حفظ عطر و تازه ماندن چای سبز لاغری تیما ، شایسته است که در ظرفی تیره گذاشته شود  و در محیط تاریک و به دور از نور خورشید و رطوبت نگهداری شود.

برای هر مصرف کننده، به میزان یک قاشق مربا خوری از چای سبز در قوری بریزید و به ازای هر یک قاشق ریخته شده، یک لیوان آب داغ با دمای حدودا ۸۰ الی ۸۵ درجه به آن افزوده و سپس در قوری را حدودا ۷ الی ۸ دقیقه بسته نگه دارید. سپس آن را میل کنید. چای سبز بز خلاف چای سیاه نیازی به دم کردن به وسیله حرارت ندارد.

(تصویر ۲)

طرز مصرف چای سبز برای لاغری
روش مصرف چای سبز برای لاغری بدین گونه است که به میزان دو ساعت پس از صرف غذا در رژیم غذایی گنجانده شود. به دلیل وجود کافئین و خاصیت دفع کنندگی آهن آن، با این روش مصرف علاوه بر رعایت نحوه مصرف چای سبز در مبحث لاغری، مشکلی در میزان دریافت آهن ایجاد نمیشود. این خاصیت عدم جذب آهن و افزایش میزان ادرار، بین چای سیاه و سبز مشترک است.

در مبحث “طریقه مصرف چای سبز برای لاغری” این نکته را نیز بایستی مد نظر قرار داد که برای کاهش وزن، نوشیدن ۳ الی ۴ لیوان چای سبز در طی روز ضروری است. اما این دیدگاه که نوشیدن این چای بیش از دفعات بیان شده می تواند سطح کالری سوزانده شده در بدن را بالاببرد، ایده درستی نیست، زیرا نوشیدن بیش از حد چای سبز ۵۰۴۰ در روز، نه تنها بدن را با مشکل تحریک شدن سیستم عصبی رو به رو می کند بلکه یدن با اختلال دفع آب زیاد بدن و الکترولیت های کالبدی رو به رو می شود. بنابر مباحث گفته شده، طریقه مصرف چای سبز و چای سیاه، شایسته است با برنامه خاص خود همراه باشد تا دچار مضرات آن نشود.

(تصویر ۳)

مضرات چای سبز
شایسته نیست در برابر خاصیت های بسیار این چای سبز رنگ، مضرات آن بیان شود اما بیان آن خالی از لطف نیست.

همانطور که بیان شد کافئین مانع جذب مواد معدنی مخصوصا آهن می شود. بانوان باردار و یا شیرده و همچنین کسانی که معضلات عصبی دارند، کسانی که ضربان قلب نامرتبی دارند اکیدا توصیه می شود که در مصرف آن زیاده روی نکنند.

ازدیاد مصرف چای سبز، خارج از برنامه یاد شده، موجب از دست دادن زیاد آب بدن و در نهایت یبوست می شود. مصرف بیش از میزان کافئینی که در چای سبز موجود است باعث نشانه هایی از عصبانیت، بی قراری و بی خوابی می شود. و در آخر اشخاصی که به امراض فشار چشم مبتلا هستند از مصرف آن خودداری کرده و کسانی که از بیماری میگرن رنج می برند به میزان کم و با دستور پزشک مصرف کنند.
چای کرفس برای لاغری ,قیمت چای سبز تیما , چای سبز , چای سبز فروشگاه ۵۰۴۰ , دمنوش لاغری ۵۰۴۰ , پکیج لاغری ۵۰۴۰  , چای ۵۰۴۰ ,چای لاغری تیما اصل چای سبز تیما ,خواص چای سبز , چای لاغری پنجاه چهل , چای سبز دم کردنی تیما , چای سبز تیما لاهیجان , سایت ۵۰۴۰ چای لاغری تیما , ۵۰۴۰ چای لاغری , چای تیما ۵۰۴۰ , چای سبز تیما لاغری , چای سبز کیسه ای ,

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *