طریقه مصرف چای سبز تیما ۵۰۴۰ چگونه است؟

چای سبز تیما، سلامتی در نحوه صحیح مصرف
چای سبز، یکی از انواع چای های موجود در بازار است که در گذشته در سرزمین پهناور چین مصرف میشده است. این چای خواص بسیاری دارد که محققان بسیاری از آن ها را تایید کرده و بسیاری از آن ها نیز به صورت تجربی مورد تایید قرار گرفته اند.

برای خرید یک بسته چای سبز تیما دم کردنی با قیمت ۳۹ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید.

و یا برای خرید تلفنی با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ یا ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید یک بسته چای سبز کیسه ای ۱۰۰ عددی تیما با قیمت ۴۴ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید.

و یا برای خرید تلفنی با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ یا ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید پکیج چای سبز تیما ( سه عدد دم کردنی ) با قیمت ۱۰۷ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید.

و یا برای خرید تلفنی با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ یا ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید پکیج چای سبز تیما ( سه عدد کیسه ای) با قیمت ۱۲۲ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید.

و یا برای خرید تلفنی با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ یا ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

مصرف چای سبز ۵۰۴۰ نیز آداب مخصوص به خود را دارد. به این معنا که برنامه مصرفی آن بایستی طبق اصول باشد تا فرد مصرف کننده دچار مضرات آن نشود و نتیجه مطلوب را دریافت کند. “مصرف چای سبز برای لاغری” از جمله اهدافی است که بیشتر مصرف کنندگان را مشتاق کرده است. مصرف کنندگان بسیاری وجود دارند که با وجود تبلیغات زیادی که در این حوزه میشود، شروع به مصرف چای سبز می کنند اما نتیجه مورد نظر را دریافت نمی کنند. اگر تمایلی هست که از طریق مصرف چای سبز با بیماری چاقی به مبارزه برخیزید باید طریقه مصرف چای سبز تیما را آموخته و برای مصرف برنامه داشته باشید و از مصرف بی برنامه آن خودداری کنید زیرا دچار عوارضی خواهید شد که در ادامه یادآور می شویم.

نحوه مصرف چای سبز
پژوهش های گسترده ای حول این بحث صورت گرفته است و اذعان داشته اند که طرز مصرف چای سبز برای لاغری بدین صورت است که دو ساعت پس از صرف غذا باید مصرف شود تا بیشترین اثر مثبت و کمترین زیان داشته باشد. در این صورت، در کنار اینکه از خواص درمانی چای ۵۰۴۰ بهره مند می شوید، اختلالی در جذب آهن ایجاد نمی شود.

طرز تهیه چای سبز ۵۰۴۰
شایسته است برای نگهداری این چای ۵۰۴۰ ارزشمند چند نکته را مد نظر قرار دهید. برای حفظ عطر و طراوت چای و تاره ماندن، آن را در ظرفی تیره بگذارید و در محلی تاریک و جدای از رطوبت و نور خورشید نگهداری شود. برای تهیه چای برای یک نفر، یک قاشق مرباخوری چای سبز و یک لیوان آب داغ با دمای حدودی ۸۰ الی ۸۵ درجه در قوری ریخته و در آن را به میزان ۷ الی ۸ دقیقه ببندید. سپس با لذت بیشمار آن را میل کنید و جانی تازه بگیرید. چای سبز لاغری تیما برخلاف چای سیاه، نیاز به دم کردن روی شعله ندارد.

(تصویر ۲)

روش مصرف چای سبز برای لاغری تنها در صورتی بازدهی دارد که همراه با رژیم غذایی مناسب و تحرک و فعالیت بدنی و ورزش مناسب باشد. تنها در این صورت است که متابولیسم و ساز و کار کالبد بالا رفته و موجب چربی سوزی می شود. کسانی که بر این باورند که در “طریقه مصرف چای سبز برای لاغری” نیازی به هیچ عمل دیگری نیست در اشتباه هستند و طبیعی است که نتیجه محسوسس نمیگیرند و از مصرف چای سبز و بهره مندی از خاصیت های بیشمار آن، خود را محروم می کنند.

روزانه با فشارهای عصبی و تنش های مختلفی رو به رو هستیم. از تنش های کار، ترافیک و گاهی زندگی شخصی به سطوح می آییم و نیازمند چیزی هستیم که درمانگر باشد، و مرحمی باشد بر تمامی این استرس ها و فشار ها.

عموما کسانی هستند که دچار ریزه خواری شده و روز به روز به شدید شدن روند اضافه وزن خود می افزایند همین امر باعث بیماری چاقی شده و همچنین، خود فشاری روحی بر فشار های پیشین اضافه می کند. یکی از ریسمان هایی که میتوان در چنین شرایطی به آن چنگ زد این است که با رعایت قواعد نحوه مصرف چای سبز برای لاغری، مصرف چای سبز را در کنار محفل گرم خانواده و دوستان و رفیقان تجربه کنیم. چای سبز تیما، دارای ماهیت آرامش بخشی است و سیستم عصبی را تقویت می کند.

(تصویر ۳)

در راستای بیان طرز مصرف چای سبز ۵۰۴۰، از این نکته نباید غافل شد که نوشیدن ۳ الی ۴ لیوان در روز، به جهت برخورداری از کافیین، سوخت و ساز بدن را افزایش داده و موجب کاهش وزن می شود.

از طرفی، نباید دچار این تصور اشتباه شد که با افزایش دفعات مصرف چای سبز، چربی سوزی بیشتری اتفاق خواهد افتاد. مصرف بیش از حد آن، خارج از روش مصرف چای سبز، موجب تحریک پذیری پایانه های عصبی شده و اختلالات دفع آب و الکترولیت های بدن را ایجاد می کند.

لازم به ذکر است در بیانات و تبلیغات، شاهد آن هستیم که قرص و کپسول های چای سبز، به فروش می رسند و از نظر پزشکی، تنها درصورتی میتوانند کارساز باشند که حاوی چای سبز باشند، طرز مصرف چای سبز به درستی صورت پذیرد و در کنار آن، رژیم غذایی صحیح همراه با فعالیت ورزشی وجود داشته باشد تا بیشترین بازدهی از مصرف چای سبز حاصل شود.

دمنوش لاغری چای سبز و کرفس , قیمت چای سبز , چای سبز لاغری , فروشگاه ۵۰۴۰ چای سبز , دمنوش لاغری تیما , پکیج ۵۰۴۰چای سبز ۵۰۴۰ , خرید چای لاغری تیما , خرید چای سبز تیما ,خواص چای سبز , چای لاغری پنجاه چهل , چای سبز دم کردنی تیماچای سبز تیما لاهیجان , سایت ۵۰۴۰ چای لاغری تیما , ۵۰۴۰ چای لاغری , چای تیما ۵۰۴۰ , چای سبز تیما لاغری , چای سبز کیسه ای ,

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *