عطر کرید اونتوس اصل از چه ماندگاری برخوردار است؟

ادکلن کرید اونتوس

بررسی ویژگی های ادکلن کرید اونتوس اصل

ادکلن کرید اونتوس ادکلنی تولید شده از برند معروف و سلطنتی « Creed Aventus» می باشد که این شرکت از سال ۱۷۶۰ ادکلن های بسیار لوکس و با کیفیتی را برای خانواده سلطنتی بریتانیا تولید می کرده است. این برند معروف در سال ۲۰۱۱ ادکلن مردانه و بسیار با کیفیتی را روانه بازار نمود که تحولی عظیم در دنیای عطر و ادکلن به وجود آورد و باعث محبوبیت و شهرت هرچه بیشتر این شرکت شد. شرکت کرید اونتوس از سال ۲۰۱۰ علاوه بر خانواده سلطنتی بریتانیا عطر های بسیار لوکس و با قدرت ماندگاری بالایی را برای افراد ثروتمند دنیا نیز تولید کرده است. در همین راستا در این مقاله به بررسی ادکلن کرید اونتوس اصل، تاریخچه تولید، نت های بویایی، بهترین زمان استفاده، خرید و فروش این ادکلن پرداخته ایم و در ابتدا آینده پیش روی این ادکلن را نیز مورد مطالعه قرار داده ایم.

ادکلن کرید اونتوس

ادکلن کرید اونتوس، ادکلنی تولید شده از برند بسیار معروف کرید می باشد که اولین بار در سال ۲۰۱۱ روانه بازار شد و در اختیار مصرف کنندگان قرار گرفت. ادکلن کرید اونتوس برای مردان طراحی شده است و رایحه های به گونه ای است که استفاده از آن برای خانم ها مناسب نخواهد بود. این ادکلن تولید شده از برند معروف کرید، در عین به وجود آمدن شادی و نشاط در افراد، روح جنگ و صلح را که با یکدیگر ترکیب شده اند را به خوبی به نمایش می گذارد. در ادکلن کرید اونتوس نوعی تضاد و تناقض وجود دارد که باعث جذب هرچه بیشتر این ادکلن از طرف خریداران شده است.

ظاهر این ادکلن به گونه است که بر روی بطری آن یک اسب سوار درج شده است که به زیبایی هرچه بیشتر این ادکلن جادویی و محبوب افزوده است. کیفیت بالای این عطر بدون شک آن را به یکی از موفق ترین و بهترین عطر ها در بین تمامی عطر های تولید شده در طی مدت زمان طولانی تبدیل کرده است. این ادکلن خوش بو و خوش عطر به نحوی طراحی شده است که توجه آقایان جوان و میانسال زیادی را به ظاهر خود اهمیت می دهند، جذب کرده است.

(تصویر۱)

تاریخچه ادکلن کرید اونتوس

ادکلن کرید اونتوس در ابتدا از رایحه ای کلاسیک و چرمی برخوردار بود که با رایحه ی مدرن میوه و آروماتیک تلفیق شده بود که رایحه هایی شبیه به ترکیب شیپغ و کولونهای کلاسیک را به مشام می رساند. رایحه های این ادکلن در طراحی اولیه در برگیرنده رایحه هایی از پرتقال، لیمو ترش و لیمو بود که بعد ها فرمول این ادکلن تغییر کرده و رایحه هایی را شامل شد که بتواند سلیقه تمامی افراد را به خود جذب نماید که در ادامه مقاله در رابطه با نت های بویایی ادکلن کرید اونتوس صحبت کرده ایم. ادکلن کرید اونتوس مردانه در سال ۲۰۱۰ که دویست و پنجاه سال از افتتاح این شرکت می گذشت، ساخته شد و طراحی آن هم به افتخار ناپلئون بود که بتواند قدرت، جذبه و موفقیت یک مرد واقعی را نشان دهد و در سال بعد یعنی در سال ۲۰۱۱ ادکلن کرید اونتوس برای استفاده افراد عرضه شد و در اختیار خریداران قرار گرفت.

(تصویر۲)

نت های بویایی ادکلن کرید اونتوس

ادکلن کرید اونتوس مردانه دارای ۳ گروه رایحه متفاوت است. که رایحه های اولیه این ادکلن عطری از آناناس، ترنج، سیب و انگور فرنگی سیاه را به مشام می رساند. در گذشته رایحه های میوه ای فقط در عطر های زنانه وجود داشت ولی از سال ۲۰۱۰ این قانون زیر پا گذاشته شد و شرکت کرید اونتوس در سال ۲۰۱۰ ادکلن کرید اونتوس مردانه را با رایحه های میوه ای تولید نمود با تعداد بیشماری طرفدار روبرو شد.

گروه دوم و یا به اصطلاح رایحه های میانی ادکلن کرید اونتوس، حاوی رایحه های گل رز، چوب درخت قان، نعناع هندی و گل رز است که بعد از رایحه های میوه ای سیب، آناناس، سیب و انگور سیاه احساس می شود. خرید ادکلن اونتوس باعث می شود که افراد بتوانند از رایحه های بسیار گرم این ادکلن لذت ببرند.

سومین گروه از عطر هایی که از ادکلن کرید اونتوس خارج می شود، شامل عطر هایی از خزه درخت بلوط، مشک، انبر و وانیل است که تاثیر شگفتب را بر مصرف کننده خواهند گذاشت. ترکیبات موجود در ادکلن کرید اونتوس وجود دارد به صورت کاملاً مینیمال انتخاب شده اند که هر یک از آنها عطر ویژه و مخصوص به خود را دارند که برای هدفی خاص طراحی شده اند.

(تصویر۳)

کشور تولید کننده ادکلن اونتوس اصل

ادکلن کرید اونتوس اصل با طراحی خاص و قدرت ماندگاری بالای خود توسط شرکت معروف و فرانسوی «Creed Aventus» طراحی و روانه بازار شده است. این ادکلن در زمان سالگرد دویست و پنجاهمین سال تاسیس این شرکت و به مناسب آن ساخته شد. شرکت معروف کرید از سال ۱۷۶۰ فعالیت خود را در زمینه عطر و ادکلن شروع کرد و ادکلن های با کیفیت و خوش عطری را در اختیار مصرف کنندگان قرار داد، تا این که در سال ۲۰۱۰ با طراحی ادکلن کرید اونتوس انقلابی دیگر در دنیای عطر و ادکلن به وجود آورد. شرکت کرید در واقع شرکتی سلطنتی است که به خانواده های سلطنتی و ثروتمند دنیا خدمت رسانی می کند.

(تصویر۴)

ادکلن کرید اونتوس مناسب چه کسانی است؟

ادکلن کرید اونتوس با رایحه تلخ و خنک خود برای مردان طراحی شده است و بهترین زمان استفاده از آن در فصل های گرم سال، مانند بهار و تابستان است. طبق آمار هایی که در سال های مختلف و در سراسر دنیا گرفته شده است، میانگین سن مردانی که از این ادکلن استفاده می کنند، بالاتر از بیست و دو سال است. رایحه دلپذیر و خوشبو این ادکلن استفاده از آن را توسط نوجوانان نیز امکان پذیر کرده است. ادکلن کرید اونتوس قیمت بالایی دارد و به همین دلیل تنها افراد ثروتمند و خانواده های سلطنتی توانایی خرید آن را خواهند داشت و بیشتر مناسب آنها خواهد بود. به همین دلیل فروش ادکلن اونتوس بیشتر در میان این افراد رایج است و این افراد مخاطبان و خریداران اصلی ادکلن کرید اونتوس هستند.

(تصویر۵)

چه فصلی برای استفاده از ادکلن اونتوس کرید مناسب است؟

همانطور که پیش از این  گفته شد، رایحه خنک و شیرین ادکلن کرید اونتوس باعث شده است که استفاده از آن در فصل های گرم سال بیشتر صورت پذیرد. رایحه این ادکلن شیرین است و خنک بودن آن باعث شده است که این ادکلن یکی از بهترین انتخاب ها برای روزهای گرم تابستان باشد. آقایان جوان و میانسالی که به لوکس بودن و زیبایی ظاهر خود اهمیت می دهند می توانند با پرداخت قیمت ادکلن کرید اونتوس از ادکلنی لوکس و با کیفیت بسیار زیاد که قدرت ماندگاری فوق العاده ای دارد، بهره مند شوند.

(تصویر ۶)

عطرساز ادکلن کرید اونتوس چه کسی است؟

شرکت های فعال در زمینه عطر و ادکلن برای بالا رفتن هرچه بیشتر کیفیت محصولات خود با عطر ساز های ماهر و توانمند متفاوتی همکاری می کنند تا بهترین آنها را به عنوان عطر ساز اصلی محصولات خود انتخاب نمایند. ادکلن کرید اونتوس اصل هم بی درنگ یکی از شاهکارهایی است که توسط شرکت سلطنتی کرید تولید شده است. این شرکت خانوادگی و سلطنتی بریتانیا عطر های لوکس زیادی را از سال ۱۷۶۰ روانه بازار کرده است تا اینکه در قرن بیستم بازیگران مشهور و سیاستمداران نیز به جمع طرفداران عطر های تولید شده از این کمپانی پیوستند و از عطر های لوکس و گران قیمت این شرکت استفاده کردند.

(تصویر۷)

خرید ادکلن کرید اونتوس

قیمت ادکلن اونتوس به گونه ای است که افرادی که توانایی مالی خوبی دارند بدون شک آن را خریداری خواهند کرد. چرا که قدرت ماندگاری و پخش کنندگی این ادکلن باعث می شود تا اسپری کردن مقدار کمی از آن پراکندگی فوق العاده ای داشته باشد. به همین دلیل استفاده از این ادکلن به صرفه است و خرید آن باعث می شود که افراد، در مدت زمان زیادی دیگر نیازی به ادکلن دیگر نداشته باشند.

(تصویر ۸)

قیمت ادکلن اونتوس اصل

این روز ها هر نوع کالایی قیمت بالایی دارد و اگر کالا کمی لوکس و با کیفیت باشد، قیمت آن تا حد زیادی افزایش پیدا می کند. ادکلن کرید اونتوس جزء ادکلن های لوکس و با کیفیت به شمار می رود که قیمت آن برای افرادی که از درآمد معمولی تا متوسط برخوردار هستند، بالا است. بالا بودن قیمت ادکلن اونتوس کرید استفاده از آن را تنها توسط افراد با درآمد بالا و ثروتمند امکان پذیر کرده است.

(تصویر۹)

فروش ادکلن کرید اونتوس

بالا بودن قیمت ادکلن کرد اونتوس تاثیری در تعداد مشتریان و طرفداران خود نخواهد داشت. کیفیت و ماندگاری این ادکلن برای همگان ثابت شده است و به همین دلیل روز به روز بر تعداد مشتریان این ادکلن افزوده شده و فروش آن افزایش پیدا می کند.

(تصویر ۱۰)

خرید اینترنتی ادکلن کرد اونتوس

افرادی که علاقه مند به خرید هر نوع عطری، به ویژه ادکلن کرید اونتوس هستند می توانند با مراجعه به سایت های فروش انواع عطر و ادکلن، ادکلن اونتوس مورد علاقه خود را تهیه نمایند. خرید اینترنتی ادکلن کرید اونتوس این مزیت را دارد که اگر سایت اینترنتی معتبر باشد، شما عطر کرید اونتوس اصل را دریافت خواهید کرد و دیگر تحت تاثیر گفته ها و بازار گرمی های فروشندگان عطر و ادکلن، نادانسته ادکلن فیک و تقلبی را به جای ادکلن اصل خریداری نخواهید کرد. قیمت بالای این ادکلن دلیل دیگری برای مزیت خرید اینترنتی نسبت به خرید حضوری است به نحوی که خیلی از سایت ها امکان پرداخت مبلغ درب منزل را دارا هستند و شما می توانید بعد از تحویل کالا و بررسی سلامت و اصل بودن آن، هزینه آن را پرداخت نمایید.

علاوه بر این خرید اینترنتی هر نوع کالایی باعث صرفه جویی در وقت و زمان میشود و دیگر نیازی نیست تا وقت خود را صرف پیدا کردن کالای مورد نظر خود نمایید.

(تصویر ۱۱)

خرید ادکلن اونتوس و هدیه دادن ادکلن اونتوس

عطر کرید اونتوس بطری بسیار زیبا و جذابی دارد و همانطور که گفته شد، کیفیت و قدرت ماندگاری آن نیز زبانزد است. این عوامل باعث شده است که عطر کرید اونتوس اصل را به یک هدیه بسیار شیک و لوکس برای دوستان و افرادی که به آنها علاقه مند هستید، تبدیل کند. این عطر یک هدیه بسیار مناسب در مناسبتهای گوناگون، مانند؛ روز تولد، سالگرد ازدواج، روز مرد، روز ولنتاین و… است و خانم ها می توانند با هدیه دادن این ادکلن لوکس و گران قیمت شادی بسیار زیادی را به همسر خود هدیه دهند.

(تصویر۱۲)

چگونگی تشخیص اصل بودن ادکلن کرید اونتوس

در بازار ادکلن های زیادی وجود دارد که شبیه به ادکلن اونتوس کرید هستند و افراد سودجو آنها را به جای ادکلن اصل به مردم می فروشند. برای اینکه دچار این اشتباه نشوید، ما به شما راهکار هایی را نشان می دهیم که به کمک آن به راحتی می توانید ادکلن اصل را از ادکلن تقلبی تشخیص دهید و فریب حقه های برخی از فروشندگان را نخورید.

تشخیص اصل بودن ادکلن به کمک بطری:  

بررسی بطری ادکلن ها یکی از بهترین راه ها برای تشخیص اصل بودن آن است.در خرید حضوری وقت بگذارید و به طور کامل اطلاعات موجود در بطری را بررسی کنید تا مطمئن شوید با اطلاعاتی که قبلاً درباره آن مطالعه کرده اید، مطابقت داشته باشد. اگر قصد خرید اینترنتی این ادکلن را از سایت های اینترنتی دارید، حتماً بخش مربوط به نظرات کاربران را به طور کامل مطالعه کنید، چرا که آنها قبلاً ادکلن را از این سایت خریداری نموده اند و می توانند تجربه خود را در اختیار شما بگذارند.

تشخیص عطر کرید اونتوس اصل از تقلبی با توجه به قیمت:

عطر های تقلبی همیشه قیمت پایین تری از عطر های اصل دارند. شما  باید قبل از خرید با سرچ در اینترنت و بررسی کالا، قیمت اصل آن را به دست بیاورید و در صورتی که با قیمت خیلی پایین تری مواجه شدید، بدانید که این ادکلن اصل نیست.

البته برخی از افراد سودجو وجود دارند که ادکلن های تقلبی و فیک را با همان قیمت ادکلن های اصل و به جای آنها به فروش می رسانند. بنابراین این روش صد در صد نیست ولی تا حدی می تواند کمک کننده باشد.

قبل از خرید درباره، ادکلن تحقیق کنید:

قبل از خرید ادکلن، حتماً به سایت تولید کننده عطر کرید اونتوس مراجعه کرده و تمام اطلاعات مربوط به این ادکلن را به دست بیاورید. اگر سایت شرکت کرید، بسته بندی خاص، بطری ویژه و جای بارکد ویژه ای را برای این ادکلن ارائه کرده باشد، آنها را به طور کامل به خاطر بسپارید و در زمان خرید اطلاعات ادکلن خریداری شده را با این اطلاعات مطابقت دهید تا هیچ گونه تناقضی با یکدیگر نداشته باشند.

بررسی بسته بندی ادکلن:

ادکلن کرید اونتوس اصل معمولاً بر روی بسته بندی آن سلفون بسیار محکمی کشیده شده است. اگر این سلفون دارای بخش هایی شل و یا باز باشد، بدون شک آن ادکلن تقلب است و از خرید آن خودداری نمایید. علاوه بر این اگر سلفون به طرز صحیح و درستی بر روی جعبه ادکلن پیچیده نشده باشد، احتمال تقلبی بودن آن را تا حد بسیار زیادی افزایش می دهد.

بررسی شماره سریال و شماره کنترل موجود در بسته بندی ادکلن:

شرکت های تولید کننده ادکلن های اصل، مانند شرکت تولید کننده عطر کرید اونتوس اصل تمامی اطلاعات مربوط به شماره سریال، شماره کنترل و… را بر روی جعبه ادکلن ها درج می کنند که به کمک آن می توان اصل بودن ادکلن را تشخیص داد.

در زمان خرید حضوری حتماً از فروشنده سوال کنید که آیا شماره های موجود در جعبه  عطر کرید اونتوس با سیستم شماره گذاری دیگر محصولات آنها مطابقت دارد یا خیر؟

بررسی بطری عطر کرید اونتوس:

نه تنها عطر کرید اونتوس اصل بلکه هر نوع عطر اصل دیگری از بطری بسیار صیقلی و صافی برخوردار است که این در حالی است که بطری ادکلن های تقلبی از چنین ظرافت و نرمی برخوردار نیستند. علاوه بر این اگر بطری ادکلن از جنس پلاستیک بود، مطمئن باشید ک آن ادکلن تقلبی است و به هیچ عنوان قیمت یک ادکلن اصل را برای آن نپردازید.

(تصویر ۱۳)

عطر کرید اونتوس اصل از چه ماندگاری برخوردار است؟

غلظت بالای مایع درون این ادکلن آن را به عطری با قدرت ماندگاری بسیار بالایی تبدیل کرده است. اسپری کردن مقدار بسیار کمی از این ادکلن باعث می شود تا مدت زمان بسیار زیادی از رایحه خنک و شیرین آن لذت ببرید. ماندگار بودن رایحه عطر کرید اونتوس، طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است به نحوی که همواره روز به روز بر تعداد مشتاقان و علاقه مندان به این ادکلن محبوب افزوده می شود. آقایان زیادی هستند که سالیان درازی است از این ادکلن استفاده می کنند و به هیچ عنوان حاضر نخواهند بود که این ادکلن را با ادکلن های دیگری جایگزین نمایند.

(تصویر۱۴)

تفاوت قیمت عطر کرید اونتوس اصل از عطر کرید اونتوس تقلبی:

نوع تقلبی عطر کرید اونتوس تقلبی مانند هر ادکلن تقلبی دیگری از قیمت پایین تر و کمتری برخوردار است. ادکلن تقلبی کرید اونتوس برای آن دسته از افرادی مناسب است که قدرت مالی لازم برای خرید ادکلن اصل کرید اونتوس را ندارند ولی ظاهر جذاب و همچنین رایحه شیرین این ادکلن برای آنها خیلی جذاب است. این افراد می توانند با خرید عطر کرید اونتوس تقلبی، تا حدی از ویژگی های این عطر جذاب برخوردار باشند. التبه این افراد باید بدانند ادکلن های تقلبی به هیچ عنوان غلظت و قدرت ماندگاری ادکلن های اصل را ندارند و پایین بود قیمت آن بی دلیل نخواهد بود.

البته بسیاری از افراد و فروشندگان هستند که ادکلن های تقلبی را به جای ادکلن های اصل و به همان قیمت به فروش می رسانند که در چنین مواقعی خریداران باید با بررسی بطری و دیگر بخش های ادکلن از اصل بودن اطمینان حاصل نمایند، تا ادکلن تقلبی با به جای ادکلن اصل و با همان میزان قیمت خریداری نکنند.

با مطالعه راه های تشخیص اصل کرید اونتوس اصل از عطر کرید اونتوس تقلبی در این مقاله شما می توانید به راحتی عطر کرید اونتوس اصل را از عطر کرید اونتوس تقلبی تشخیص دهید و فروشندگان هرگز نخواهند توانست با چرب زبانی های خود شما را فریب دهند و ادکلن تقلبی را به جای ادکلن اصل به شما بفروشند.

(تصویر ۱۵)

تستر عطر کرید اونتوس اصل:

علاوه بر نوع تقلبی عطر کرید اونتوس، تستر این ادکلن نیز وجود دارد که از قیمت کمتر و مناسب تری برخوردار هستند و افرادی که توانایی مالی لازم و قدرت خرید عطر کرید اونتوس اصل را ندارند، می توانند به جای تستر این ادکلن را تهیه نمایند و از رایحه شیرین و دلپذیر آن به مقدار بسیار زیادی لذت ببرند. البته خریداران این تستر ها باید این نکته را مدنظر قرار دهند که تستر عطر کرید اونتوس اصل و اورجینال ماندگاری و پخش ادکلن اصل را ندارند چرا که داشتند دیگر خریداران اقدام به خرید عطر کرید اونتوس مردانه اصل نمی کردند و به خرید تستر آن اکتفا می کردند.

بنابراین توصیه می شود افرادی که توان مالی لازم را ندارند و میخواهند یک هدیه خوب برای دوستان خود تهیه نمایند، تستر عطر کرید اونتوس مردانه اصل را که از ظاهر بسیار زیبا و شیکی برخودار است، تهیه نمایند و در مناسبت های مناسب به دوستان خود هدیه دهند.

(تصویر ۱۶)

آینده پیش روی اونتوس ادکلن

عطر کرید اونتوس اصل به گونه ای طراحی شده است که ترکیب فوق العاده و با کیفیت آن در واقع نوعی موفقیت تجاری برای شرکت به شمار می رود. اگر محصولی از کیفیت بالا و قیمت مناسبی برخوردار باشد دیگر نیازی به هیچ گونه تبلیغات نخواهد داشت و خریداران قبلی آن به خودی خود تبلیغ کننده آن محصول خواهند بود. از این شرکت کرید برای این که در زمینه تولید این ادکلن بتوانند همچنان موفق بماند و گامی فراتر از رقبا خود بردارد باید این اصل را در تولید ادکلن اونتوس خود روز به روز افزایش دهد و آن را مطابق با سیلقه تمامی افراد طراحی نماید تا بتواند همچنان پرچمدار عطر های تولید شده باشد.

(عکس ۱۷)

خرید عطر کرید اونتوس اصل برای افرادی که قدرت مالی بالایی دارند پیشنهاد نمی شود، چرا که قیمت بالای آن باعث شده است که آنها توان پرداخت آن را نداشته باشند. چرا که از ابتدای تاسیس این شرکت، ادکلن های تولید شده آن برای افراد ثروتمند و خاصی در دنیا، مانند؛ خانواده سلطنتی بریتانیا، بازیگران معروف دنیا و سیاستمداران تولید می شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *