لاغری با مصرف چای سبز تیما و دارچین

 

لاغری با مصرف چای سبز تیما و دارچین

دریافت کالری بالا و از دست دادن انرژی کم، چاقی یا اضافه وزن تعریف می شود. بیماری هایی شامل دیابت، فشار خون بالا، سکته و بیماری های قلبی و عروقی نتیجه جمع شدن بالای چربی در بدن است.

کم کردن وزن به مقدار ۵ تا ۱۰ درصد کل وزن بدن، از مبتلا شدن فرد به این بیماری ها جلوگیری می کند. استفاده از چای سبز و دارچین به لاغری و تناسب اندام کمک شایانی خواهد کرد.

تصویر شماره ۱

مصرف دارچین

از دارچین برای درمان بیماری های گوناگون نزدیک به ۵۰۰۰ سال است که استفاده می شود. اولین کسانی که از دارچین استفاده کردند مصری ها بودند. رومی ها و چینی ها بعد از مصریان از دارچین به عنوان ادویه و دارو برای درمان بیماری ها استفاده کردند.

دارچین دو نوع است که از پوست درخت تولید می شود. دارچینی که کمی شیرین و تصفیه شده باشد دارچین کاسیا نام دارد و دارچینی که معمولا به صورت ادویه مصرف می شود دارچین سیلان نام گرفته است.

تعدیل قند خون با کمک دارچین و چای سبز ۵۰۴۰

متابولیسم بدن رابطه ی مستقیمی با قند خون و ترشح انسولین دارد، مخصوصا افرادی که دچار بیماری دیابت باشند بدن آنها مقاومت بیشتری نسبت به انسولین از خود نشان می دهد.

نتایج منتشر شده در مجله Diabetes Care بیان می کند افرادی که دچار دیابت نوع ۲ می باشند با مصرف دارچین مقدار سرم گلوکز آنها کاهش می یابد. پژوهشگران از این تحقیق دریافتند که برای کاهش کلسترول تام، LDL، قندخون و تری گلیسیرید مصرف ۱ تا ۶ گرم دارچین به مدت زمان ۶ هفته نتیجه مطلوبی در پی خواهد داشت.

در نتیجه باید بدانید که تعدیل قند خون باعث کاهش وزن و لاغری می شود.

مصرف چای سبز لاغری تیما

چای سبز، سیاه و اولانگ برای اولین بار در چین و هند استفاده شد که هر دو از درختچه ی کاملیا سیننسیس تهیه می شوند.

واکنش تخمیر در این چای ها با یکدیگر متفاوت است. برگ چای اولانگ به اندازه ای خاص تخمیر خواهد شد، برگ های چای سیاه همگی و برگ های چای سبز اصلا تخمیر نمی شود.

لاغری و تناسب اندام با چای سبز تیما ۵۰۴۰

پژوهشگران در نتایج منتشر شده در مجله American Journal of Clinical Nutrition بیان می کنند که اثر چای سبز بر روی سیستم عصبی سمپاتیک (مسئولیت اندام های داخلی و عکس العمل به استرس بر عهده ی این سیستم عصبی می باشد) بسیار زیاد است.

در این تحقیق افرادی به صورت داوطلبانه چای سبز استفاده کردند و پس از گذشت یک روز انرژی صرف شده و اکسیداسیون چربی آنها اندازه گیری شد. نتایج بدست آمده از این تحقیق نشان داد که سیستم سمپاتیک با مصرف چای سبز فعال می شود و همچنین باعث افزایش اکسیداسیون چربی و حرارت می شود که در این حالت شاهد کاهش وزن و تناسب اندام فرد خواهی بود.

 

دمنوش لاغری چای سبز و کرفس , قیمت چای سبز , چای سبز لاغری , فروشگاه ۵۰۴۰ چای سبز , دمنوش لاغری تیما , پکیج ۵۰۴۰چای سبز ۵۰۴۰ , خرید چای لاغری تیما , خرید چای سبز تیما ,خواص چای سبز , چای لاغری پنجاه چهل , چای سبز دم کردنی تیماچای سبز تیما لاهیجان , سایت ۵۰۴۰ چای لاغری تیما , ۵۰۴۰ چای لاغری , چای تیما ۵۰۴۰ , چای سبز تیما لاغری , چای سبز کیسه ای ,

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *