مصرف چای سبز برای لاغری و خواص آن

مصرف چای سبز برای لاغری و خواص آن

 

چای سبز محصولی است که از گیاه کامیلیا سیننسیس بوجود می آید. چای سبز برای لاغری به طور ویژه دارای خواصی است که آن را از دیگر محصولات لاغری متمایز کرده است.عصاره ی برگ های چای سبز را می توان به عنوان دارو مصرف نمود.

خواص چای سبز:

وجود آنتی اکسیدان های موثر در شادابی پوست در چای سبز سبب خاصیت ضد پیری و جوانی در این گیاه با ارزش شده است.فواید ضد سرطانی چای سبز هم از وجود همین آنتی اکسیدان های قوی نشأت می گیرد.

بیشترین مصرف چای سبز برای لاغری و کاهش وزن است.چای سبز مانند یک مهاجم به توده های چربی بدن حمله می کند و سوخت ساز چربی ها را بالا می برد. بهترین زمان برای نوشیدن چای سبز برای لاغری ۲ ساعت پس از مصرف غذاست.توجه داشته باشید که مصرف چای سبز برای لاغری باید ۳ تا ۴ لیوان در طول روز باشد تا تأثیرات آن را به وضوح مشاهده کنید.

علاوه بر نکاتی که گفته شد و مصرف چای سبز برای لاغری ، عصاره ی این  گیاه برای کاهش کلسترون، رفع بوی بد دهان، پیشگیری از آلزایمر، درمان بیماری های کبدی،کنترل فشار خون، کاهش قند خون، جلوگیری از سرماخوردگی، ضد استرس و افسردگی وآرامش بخشی مفید است.

تصویر ۱

چای سبز لاغری ۵۰۴۰:

شرکت ۵۰۴۰ چای لاغری تولید کرده که علاوه بر چای سبز و خواصی که ذکر شد دارای ترکیبات و گیاهان مفید دیگری است.اکثر ایرانیان چای سبز را به دلیل طعم گس و تند آن، از سبد مصرف خود خارج کرده اند. این بار ۵۰۴۰ با تولید محصولی باخواص چای سبز، اما مطابق ذائقه ایرانی، این مشکل را برطرف کرده است.

عصاره ی گیاهان دیگر در چای سبز ۵۰۴۰ باعث جذب بهتر چای می شود. مصرف چای سبزبرای لاغری باعث جذب کمتر قند در سیستم گوارش می شود؛ به همین دلیل مقدار انرژی دریافتی بدن کاهش پیدا کرده و برای جبران این انرژی بدن به ناچار به سراغ توده های چربی رفته و عمل چربی سوزی انجام می شود.

همانطور که اشاره شد، با مصرف مداوم چای سبز برای لاغری علاوه بر سوزاندن چربی ها از خواص ویژه ی آن هم بهره مند می شوید.اما مهم ترین نکته،معتبر بودن برند چای سبزبرای لاغری است.

چای لاغری کرفس , قیمت چای لاغری ۵۰۴۰ , خرید اینترنتی چای سبز , چای سبز فروشگاه ۵۰۴۰ , دمنوش لاغری ۵۰۴۰ , پکیج لاغری ۵۰۴۰  , چای ۵۰۴۰ , چای لاغری ۵۰۴۰ , چای سبز تیما ۵۰۴۰ ,خواص چای سبز , چای لاغری پنجاه چهل , چای سبز دم کردنی تیما , چای سبز تیما لاهیجان , سایت ۵۰۴۰ چای لاغری تیما , ۵۰۴۰ چای لاغری , چای تیما ۵۰۴۰ , چای سبز تیما لاغری , چای سبز کیسه ای ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *