مصرف چای سبز تیما تازه یا قرص آن؟

 

مصرف چای سبز تیما تازه یا قرص آن؟

موادی که در قرص چای سبز به کار رفته اگر فقط گیاه چای سبز باشد خاصیتی همانند چای سبز تیما داشته و باید مثل چای سبز اصولی مصرف شود تا افزایش فراید متابولیسم بدن برای کاهش جذب چربی درست اجرا شود، پس تبلیغاتی که جدیدا برای قرص چای در اینترنت و عطاری ها و…  صورت میگرد که “در کمترین زمان ممکن وزن را میتواند کاهش دهد” دروغی بیش نیست و در مصرف این قرص مانند نوشیدن چای سبز باید اعتدال را حفظ کرد.

(تصویر۲)

خطرات احتمالی نوشیدن چای سبز

استفاده بیش از اندازه و غیر اصولی از گیاه چای سبز ۵۰۴۰ به هر شکلی ( کپسول، دمنوش، چای،کپسول) سبب مشکلات جانبی زیادی میشود. استفاده نادرست از این گیاه دارویی سبب: سردرد، مشکل در عملکرد دستگاه گوارش، اسهال و تهوع میشود که با اصلاح نحوه خوردن چای سبز کم کم این عوارض برطرف می شود. اما یکسری از عوارض ناشی از مصرف بیش از اندازه چای سبز وجود دارد که با مشاهده انها باید سریعا به پزشک مراجعه کرد از جمله آنها میتوان به  بالا رفتن فشار خون، تغییرات خلقی و تحریک پذیری، بی قراری و نامنظم شدن ظربان قلب اشاره کرد.

نکته مهم

افرادی که علاقه زیادی به مصرف روزانه این گیاه دارویی به دلیل خاصیت لاغری آن دارند ممکن است با مشکلاتی از جمله   سردرد، عصبانیت یا افزایش میزان تحریک پذیری روبه رو شوند، به این منظور توصیه میشود که اگر از این داروی گیاهی به قصد درمان استفاده می شود حتما با مشورت و راهنمایی پزشک یا متخصص طب سنتی باشد.

باید به این نکته حیاتی و مهم هم اشاره شود که زنان باردار و شیرده و کودکان و نوجوانانی که هنوز به سن بلوغ نرسیده اند نباید از گیاه چای سبز لاغری تیما استفاده کنند.

خواص چای سبز ۵۰۴۰

کسانی که از خوردن چای سبز ۵۰۴۰ فقط برای لاغری استفاده میکنند باید بدانند در کنار این خاصیت چای سبز از خواص دیگر ان نیز از جمله کم شدن فشار خون، کاهش قند خون، قوی تر شدن سیستم ایمنی بدن و کم شدن نشانه های بیماری هایی از قبیل پارکینسون، آلزایمر و بیماری مفصلی استخوانی مانند آرتریت روماتوئیدمیتوانند  بهره مند میشوند.

در مطالعات گوناگون امده است که مصرف چای سبز تیما میتواند باعث کم شدن بیماری های قلبی عروقی، جلوگیری  از ظاهر شدن سرطان هایی مانند سرطان روده بزرگ و کم شدن علائم و نشانه های افسردگی شود.

دمنوش لاغری کرفس و چای سبز  , قیمت چای تیما دمنوش چای سبز , فروشگاه اینترنتی ۵۰۴۰ چای لاغری , دمنوش ۵۰۴۰ , پکیج لاغری خرید چای سبز ۵۰۴۰ , چای لاغری تیما , چای سبز تیما ۵۰۴۰ ,خواص چای سبز تیما , چای سبز پنجاه چهل , چای سبز دم کردنی چای تیما برای لاغری , ترکیبات چای لاغری تیما , چای سبز لاغری ۵۰۴۰ , چای تیما , چای سبز لاغری تیما چای سبز کیسه ای تیما ,

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *