نکات مهم در خصوص قهوه فوری کوبیزکو

آشنایی با نحوه تهیه و فواید قهوه فوری کوبیزکو

 

از پرطرفدار ترین نوشیدنی های گرم در جهان قهوه فوری کوبیزکو است این قهوه به دلیل سهولت و سرعت بالا در آماده شدن بسیار مورد توجه افراد در منازل، محیط های کاری و مسافرت ها شده است. فروشگاه دمنوش لاغری از برترین فروشگاه ها به جهت خرید انواع نوشیدنی ها و قهوه فوری است. فروش قهوه فوری کوبیزکو پس از اطلاع افراد از فواید آن بسیار افزایش یافت و این افزایش فروش را از طریق نمودار های فروش، فروشگاه دمنوش لاغری می توان دید.

تصویر ۱

قهوه فوری کوبیزکو چیست؟

تصویر ۲

قهوه فوری کوبیزکو به قهوه ای گفته می شود که دانه های قهوه فرآوری شده بدست آمده است که روش تولید آن را بدیگر قهوه متفاوت است چراکه این نوع قهوه را به صورت تجاری و با بکارگیری روش های خشک کردن انجمادی و یا خشک کردن پاششی تولید می شود که از طریق بازگردان رطوبت برای مصرف آماده می شود. قهوه فوری را اصولا به صورت مایع غلیظ تهیه می شود که به آن قهوه محلول گویند و در کشورمان آن را با نام نسکافه می شناسند. استفاده از قهوه فوری دارای فوایدی است که در ادامه به آنها اشاره می شود و شما می توانید این قهوه خوشمزه را به سهولت از طریق فروشگاه دمنوش لاغری تهیه نمایید. قیمت قهوه فوری کوبیزکو را می توانید با انواع قهوه های معمولی و بعضا طعم آنها مقایسه کرد و بهترین آن را انتخاب نمایید در فروشگاه دمنوش لاغری چنین مقایسه هایی با کمک مشتریان انجام شده است.

تصویر ۳

فواید مصرف قهوه فوری کوبیزکو چیست؟

قبل از خرید قهوه فوری کوبیزکو باید در خصوص فواید آن اطلاعات لازم را بدست آورید.

– نحوه آماده سازی قهوه فوری آسان است و به سرعت در آب گرم حل می شود.

– از حجم و وزن کمی نسبت به دانه های قهوه برخوردار است.

– طول عمر بیشتری دارند.

– خطر ابتلا به سرطان مثانه و دیابت نوع دوم را کاهش می دهد.

– سبب جذب فوری آهن توسط بدن می شود.

– قهوه فوری، آکریلامید بیشتری دارد.

– دارای خواص آنتی اکسیدانی است.

– خطر ابتلا به نقرس را کاهش می دهد.

– سبب کمک به بهبود بیماری آلزایمر می شود.

– فشار خون افراد را تنظیم می نماید.

– سبب رفلاکس گوارشی می شود.

– افرادی که دارای خواب های نامنظم هستند استفاده از قهوه فوری مناسب و سبب افزایش آرامش در آنها می شود.

در فروشگاه دمنوش لاغری با ارائه چنین فوایدی سبب ترغیب افراد جهت خرید قهوه فوری می شوند.

فروشگاه دمنوش لاغری:

امروزه استفاده افراد از نوشیدنی های سرد و گرم بسیار افزایش یافته بدین خاطر باید انواع نوشیدنی ها را از فروشگاه معتبر خریداری کنند یکی از برترین فروشگاه ها در این زمینه فروشگاه دمنوش لاغری است. در فروشگاه دمنوش لاغری انواع نوشیدنی ها به همراه فواید و مضرات آنها در اختیار افراد قرار می گیرد.

مراحل تولید قهوه فوری کوبیزکو:

– ابتدا باید همانند قهوه معمولی با بو دادن قهوه سبز طعم و عطر حقیقی دانه های قهوه را استخراج نمود که در این مرحله از دانه های قهوه صدایی همچون صدای تولید ذرت بو داده شنیده می شود.

– پس از مرحله بو دادن باید دانه های قهوه را آسیاب کنید به گونه ای که اندازه آنها بین ۰٫۵تا ۱٫۱باشد در واقع این مرحله جهت تسهیل مرحله بعد که حل کردن دانه های قهوه در آب انجام می شود.

– پس از انجام دو مرحله بالا قهوه خرد شده را در آب حل کنید به این مرحله، مرحله استخراج گفته می شود و محلول قهوه را در چند ستون تا دمای ۱۵۵ تا ۱۸۰ درجه سانتی گراد حرارت می دهند این مرحله دقیقا سبب کنسانتره قهوه می شود و پس از فیلترینگ و انجام فرآیند خشک کردن پودر قهوه تهیه می شود.

تصویر ۴

آماده سازی قهوه فوری در منازل:

قبل از تهیه قهوه فوری در منازل باید ابتدا وسایل زیر را تهیه نمایید.

– مقداری قهوه فوری

– مقداری شیر یا یک بسته کافی میت

– شکر به میزان لازم

– آب جوش

– فنجان و قاشق چایی خوری

ابتدا باید مقداری آب را به جوش بیاورید و سپس یک قاشق چایخوری قهوه آماده را در داخل فنجان بزرگ بریزید و سپ به همان اندازه آب جوش بر روی قهوه بریزید در این مرحله می توانید مقداری شکر به آن اضافه و کاملا حل نمایید. پس از حل شدن کاملا  شکر فنجان را تا دهانه از آب جوش پر نمایید. پس از انجام تمامی موارد گفته شده باید ۲ قاشق چایی خوری شیر یا کافی میت به آن اضافه نمایید و کاملا آن را هم بزنید تا با قهوه مخلوط شود. در این مرحله قهوه فوری آماده مصرف است ولیکن می توانید مقداری کاکائو، دارچین و یا وانیل برای طعم دادن به آن اضافه کنید.

تصویر۵

توضیحات فوق در فروشگاه دمنوش لاغری لحاظ شده است تا افرادی که با روش تهیه آشنا نیستند بتوانند قهوه فوری را به درستی تهیه کنند.

نکات مهم در خصوص قهوه فوری کوبیزکو:

– از نظر برخی از افراد گرم کردن شیر قبل از اضافه نمون آن به قهوه سبب افزایش کیفیت و طعم قهوه می شود.

– میزان اضافه کردن قهوه و شیر بر اساس سلیقه شخصی است.

– کافی میت در مقایسه با شیر طعم قهوه را ملایم تر می نماید. در واقع کافی میت یک محصول غیر لبنی حاوی شکر، عصاره ذرت، کاسئین، چربی گیاهی و طعم دهنده است ولیکن اگر به لاکتوز موجود در شیر حساسیت ندارید بهتر است از شیر استفاده کنید.

– برای حفظ تازگی قهوه فوری آن را باید در یک ظرف در بسته در یخچال نگهداری کرد. 

– قهوه فوری در مقایسه با قهوه دم شده کافئین کمتری دارد ولی با این وجود نباید در خوردن آن زیاده روی کرد.  

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *