ویژگی های مصرف دارچین تیما

ویژگی های مصرف دارچین تیما

دارچین در سراسر دنیا به دو شکل به مصرف میرسد, یا بصورت ادویه به غذا اضافه می گردد و یا به عنوان دارو در طب سنتی مورد استفاده قرار می گیرد. در یکی از پژوهش های صورت گرفته این نتیجه حاصل شده است که مصرف دارچین باعث کاهش قند خون می گردد البته در پژوهش فوق قندخون افراد مبتلا به دیابت نوع یک مورد بررسی قرار گرفته و نتایج مثبتی از مصرف دارچین حاصل شده است. یکی از ویژگی‌های دارچین برند ۵۰۴۰ که هنوز به اثبات نرسیده( البته در بدن انسان )کاهش تولد و التهابات در بدن می باشد و به مبارزه با باکتری های مضر می‌پردازد.

(تصویر۱)

بهترین حد مصرف

بهترین حد مصرف دارچین در روز ۱ تا ۶ میلی گرم می باشد که با افزایش این حد مصرف ممکن است که فرد دچار مسمومیت های شود توصیه می گردد از میزان گفته شده نباید بیشتر مصرف گردد. البته برخی از محققان مصرف بیش از یک قاشق چایخوری را توصیه نمی کنند به صورت کلی مصرف دارچین عوارضی را در پی نخواهد داشت اما مصرف زیاد دارچین ممکن است باعث زخم شدن روی لب و حتی درون دهان شود.

(تصویر۲)

ایجاد آلرژیک و تداخل دارویی در بدن با مصرف دمنوش دارچین تیما

البته مصرف دارچین برای برخی افراد واکنش‌های آلرژیک از خود نشان می دهد افراد مبتلا به بیماری های کبدی از مصرف دارچین خودداری کنند چرا که باعث مسمومیت هایی برای آنان می شود. مصرف دارچین در افراد مبتلا به دیابت باعث کاهش قند خون میشود البته از تداخل های دارویی بیماری دیابت و مصرف دارچین آگاهی داشته باشید البته افراد مبتلا به بیماری های کبدی قبل از مصرف باید با پزشک معالج خود مشورت نمایند.

(تصویر۲)

برخی از مواد تشکیل دهنده دارچین مانند کومار نیز باعث به وجود آمدن مشکلات کبدی می گردد در پایان توصیه می گردد که در مصرف متعادل دارچین برای تمام افراد مفید می باشد ولی از مصرف زیاد آن خودداری نمایید البته زنان باردار و شیرده و کودکان نیز باید از مصرف دارچین خودداری نمایند.

 

 

چای سبز کرفسقیمت چای لاغری تیماخرید چای سبز  , فروشگاه ۵۰۴۰ چای لاغریدمنوش لاغری پنجاه چهلپک لاغری ۵۰۴۰چای ۵۰۴۰ , چای لاغری تیما ۵۰۴۰چای سبز تیما ,خواص چای سبز تیماچای سبز پنجاه چهلچای سبز دم کردنی چای تیما برای لاغریترکیبات چای لاغری تیماچای سبز لاغری ۵۰۴۰چای تیماچای سبز لاغری تیما چای سبز کیسه ای تیما ,

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *