ویژگی های چای سبز لاغری ۵۰۴۰

چای سبز لاغری ۵۰۴۰ و مشخصات آن

 

خواص مهمی که مصرف کنندگان چای سبز به دنبال آن هستند را می توان در چای سبز ۵۰۴۰ پیدا کرد. بسیاری از افراد چای سبز را هم به دلیل خاصیت نشاط آوری آن استفاده می‌کنند و هم از آن جهت آن را برای میل کردن انتخاب می‌کنند که تأثیر بسزایی در کمک به سوختن چربی‌ها و در نتیجه لاغری دارد. برای تضمین سلامتی خود باید از چای سبز با کیفیت که از تأثیر آن مطمئن باشیم استفاده کنیم. چای سبز ۵۰۴۰ این اطمینان را برای مصرف کنندگان فراهم می‌کند.

ویژگی های چای سبز لاغری ۵۰۴۰

چای سبز ۵۰۴۰ با محتویات خاصی که در ترکیبات آن وجود دارد نتایج و فواید بسیاری را نصیب مصرف کنندگان آن می‌کند که کمک به لاغری یکی از ویژگی‌های مهم آن است. این چای ترکیبی از ۵ گیاه مختلف هست شامل: کرفس، چای سبز، زعفران، زیره سبز و انیستون. این ترکیب نشاط آور بوده و خاصیت ضدافسردگی دارد. همچنین باعث کنترل کسترول خون و کاهش یبوست از طریق تقویت معده و کبد می‌شود.

خاصیت اصلی چای سبز ۵۰۴۰ در تاثیری است که در لاغری دارد. در حقیقت این دمنوش میزان جذب قند را در دستگاه گوارش کاهش می‌دهد. بدن برای جبران انرژی مورد نیاز خود از چربی ذخیره شده در بدن استفاده می‌کند. در نتیجه با استفاده دوره‌ای از این دمنوش ضمن حفظ سلامتی بدن و شادابی پوست می‌توان به تدریج شاهد لاغری و کاهش سطح چربی بدن بود.

برای خرید یک بسته چای سبز تیما دم کردنی با قیمت ۳۹ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید.

و یا برای خرید تلفنی با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ یا ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید یک بسته چای سبز کیسه ای ۱۰۰ عددی تیما با قیمت ۴۴ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید.

و یا برای خرید تلفنی با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ یا ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید پکیج چای سبز تیما ( سه عدد دم کردنی ) با قیمت ۱۰۷ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید.

و یا برای خرید تلفنی با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ یا ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید پکیج چای سبز تیما ( سه عدد کیسه ای) با قیمت ۱۲۲ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید.

و یا برای خرید تلفنی با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ یا ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

ترکیبات ۵۰۴۰ چای لاغری

این محصول حاوی ۳۰۰ گرم انواع مواد مفید که دارای ویتامین‌های مختلفی است. شامل سری ویتامین‌های B از جمله B1، B2، B6 و ویتامین‌های A و C و کلسیم، پتاسیم، منیزیم و آهن. به دلیل وجود کرفس در ترکیبات این چای، مصرف این دم‌نوش باعث طراوت و زیبایی پوست و مو می‌شود. کرفس با کاهش کلسترول خون تأثیر خوبی در سلامتی قلب و عروق فرد استفاده کننده دارد.

برای استفاده حداکثری از چای سبز ۵۰۴۰ لازم است لیوانی که بتوان با درپوشی بالای آن را پوشاند تهیه کنید. آب را جوشانده و بگذارید چند دقیقه‌ای از دمای جوش خود فاصله بگیرد سپس آب به همراه یک قاشق مربا خوری از چای در لیوان بریزید و درپوش را بالای لیوان قرار دهید. ۳ تا ۵ دقیقه دیگر دم‌نوش آماده شده و مهیای میل کردن است.

دمنوش لاغری چای سبز و کرفسقیمت چای سبزچای سبز لاغریفروشگاه ۵۰۴۰ چای سبزدمنوش لاغری تیماپکیج ۵۰۴۰چای سبز ۵۰۴۰خرید چای لاغری تیماخرید چای سبز تیما ,خواص چای سبزچای لاغری پنجاه چهلچای سبز دم کردنی تیماچای سبز تیما لاهیجانسایت ۵۰۴۰ چای لاغری تیما۵۰۴۰ چای لاغریچای تیما ۵۰۴۰چای سبز تیما لاغریچای سبز کیسه ای ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *