ویژگی ها خاص قهوه نورسکا بن مانو

قهوه نورسکا بن مانو یک نوشیدنی متفاوت

 

قهوه نورسکا بن مانو از جمله قهوه های آماده خانگی و محصول جدید شرکت ایرانی بن مانو است که در دسته قهوه های دمی و دمی چکانی قرار می گیرد. نوع خاص فرآیند دم آوری و ابتکار خلاقانه پایه مربوط به عملیات قطره چکانی، باعث شده است تا بتوانیم یک قهوه بسیار با کیفیت را در منزل یا محل کار داشته باشیم. در ادامه بیشتر با قهوه نورسکا بن مانو آشنا می شویم.

تصویر شماره ۱

آشنایی مختصری با شرکت بن مانو

شرکت بن مانو یک شرکت ایرانی در زمینه ساخت و فرآوری قهوه می باشد که از سال ۱۳۹۵ شروع به فعالیت کرده است و عمده تلاش خود را در راستای تولید انواع قهوه تازه برشت و با کیفیت قرار داده است. یکی از محصولات به نام و منحصر به فرد شرکت بن مانو قهوه دمی چکه ای به نام نورسکا است. قهوه دمی چکه ای نورسکا، فرآیند دم آوری بسیار آسان در بین انواع قهوه های دمی دارد و باعث محبوبیت آن شده است. شرکت بن مانو همچنین تولید کننده انواع دیگر قهوه ها در اندازه و بسته ای متفاوت برای مصرف کنندگان می باشد. برای مثال قهوه ترک، قهوه فرانسه، قهوه اسپرسو. قهوه ها در بسته های ۲۵۰ گرمی و یا به صورت کپسول عرضه می شوند و متناسب با نوع کاربری خود می توانید تهیه فرمایید.

تصویر شماره ۲

قهوه نورسکا چیست و چه تفاوتی با قهوه فوری دارد؟

NORESCA قهوه تازه برشته شده در یک کیسه کوچک است و به عنوان نسل جدیدی از روش قهوه دم کردن در نظر گرفته شده است. در این روش برای دم کردن قهوه، دیگر نیازی به استفاده از یک قهوه ساز و یا دیگر تجهیزات مربوط به دم کردن نیست و می توانید یک فنجان تازه از قهوه را یک بار، بدون دردسر آماده کنید. اما اگر بخواهیم در مورد تفاوت قهوه نورسکا و قهوه فوری بگوییم این است که در قهوه های فوری دانه های قهوه پخته شده اند و کارهایی جهت آماده سازی روی آن انجام شده است، اما در نوه نورسکا از دانه های واقعی قهوه استفاده می شود. اما نکته ای که وجود دارد این است که زمان آماده سازی هر دو نوع یکسان است.

تصویر شماره ۳

ویژگی ها خاص قهوه نورسکا بن مانو

تا به اینجا تا حدودی با نوع قهوه نورسکا آشنا شدیم و دیدیم که چرا متفاوت از قهوه های فوری و دیگر قهوه ها می باشد. در ادامه با ویژگی های دیگر این قهوه که شرکت بن مانو آن را خاص تر کرده است آشنا می شویم. می دانیم که یکی از ویژگی هایی که یک قهوه دارد این است که به خاطر کافئینی که دارد، باعث سرحالی و دریافت انرژی می شود و می توانیم در ابتدای روز با خوردن یک فنجان قهوه انرژی خود را بازیابی یا افزایش دهیم. برخی قهوه را برای رفع کسالت و گذر از خواب آلودگی انتخاب می کنند. اما برخی با اینکه به نوشیدن قهوه تمایل دارند، اما به خاطر اینکه ممکن است مانع خواب آنها در شب شود، لذت خوردن آن را از خود دریغ می کنند.

شرکت بن مانو برای همه افراد برای اینکه بتوانند از این دانه مغذی و دارای خاصیت فراوان استفاده کنند اقدام به تولید قهوه نورسکا بن مانو برای ساعات متعدد در طول شبانه روز کرده است و در ۴ دسته عرضه می کند. قهوه نورسکا برای ساعت ۹ صبح (قهوه دمی نورسکا ۹AM)، نورسکا برای ۲ بعد از ظهر (قهوه دمی نورسکا ۲PM)، نورسکا برای ۶ بعد از ظهر (قهوه دمی نورسکا ۶PM) و نورسکا برای ۸ شب (قهوه دمی نورسکا ۸PM).  شما می توانید با نوشیدن قهوه در ابتدای صبح یک روز پر انرژی را داشته باشید. با نوشیدن قهوه ۲ بعد از ظهر می توانید خستگی چند ساعت کار را از تن خود بزدایید و به ادامه کار بپردازید. با نوشیدن قهوه ۶ بعد از ظهر که ملایم است و درصد کافئین کمی دارد انرژی خود را بازیابی کنید و سرحال شوید و برای ساعت ۸ شب، یک فنجان قهوه بدون کافئین حتما لذت بخش خواهد بود. شما می توانید هر کدام از این دسته ها را که برای شما پر مصرف است تهیه کنید و نوش جان کنید. نکته ای که وجود دارد این است که، ساعت هایی که برای بسته های قهوه نورسکا بن مانو گفته شد در محدود ساعت ها است و صرفا محدود به آن ساعت نمی باشد.

تصویر شماره ۴

از آنجایی که قهوه نورسکا بن مانو از نوع دمی چکه ای است بنابراین برای مصرف آن نیاز است بسته قهوه بر روی پایه ای قرار داده شود. شرکت بن مانو در ابتکاری خلاقانه یک دم افزار طراحی کرده است که می توانید کیسه قهوه را روی آن قرار دهید و قهوه خود را بعد از آماده شدن سرو کنید. استفاده از فناوری MAP برای بسته بندی که در آن از هوا و مخلوطی از گاز برای تازه نگه داشتن قهوه استفاده می شود، استفاده از دانه های تازه قهوه بو داده از ویژگی های دیگر قهوه نورسکا بن مانو است.

طریقه مصرف قهوه نورسکا بن مانو

همانطور که گفته شد قهوه نورسکا از دسته قهوه های دمی چکه است. شما می توانید پودر قهوه را در داخل فیلتری بریزید و بر روی دم افزار قرار دهید و یا اگر از نمونه کیسه ای استفاده می کنید روی دم افزار قرار داده و آب جوش را به آرامی روی این بسته و یا فیلتر حاوی پودر قهوه نورسکا ریخته و اجازه دهید تا قهوه به صورت قطره چکانی از فیلتر خارج شود و بعد نوش جان کنید.

تصویر شماره ۵

 

 

خرید قهوه نورسکا بن مانو

در صورتی که شما علاقمند به استفاده از این نوشیدنی قهوه شدید، می توانید برای آگاهی از قیمت قهوه نورسکا بن مانو در ابتدا از بخش فروش اینترنتی سایت مربوط به شرکت بن مانو آخرین قیمت ها را دریافت کنید و سفارش خود را ثبت و با خیال آسوده منتظر دریافت در اسرع وقت و کوتاه ترین زمان باشید. از طرفی می توانید این محصول را از فروشگاه های دیگر که دارای مجوز فروش قهوه نورسکا بن مانو از سوی این شرکت می باشد اقدام کنید و لذت نوشیدن یک قهوه اصیل را بچشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *