چای تیما و تاثیر آن بر لاغری و تناسب اندام

چای تیما و تاثیر آن بر لاغری و تناسب اندام

 

کسانی که اضافه وزن دارند میتوانند با مصرف چای تیما چربی های انباشته شده در بدن خود را نابود سازند. در ادامه خواص دیگر مصرف این چای نیز ذکر خواهد شد.

تصویر ۱

چای تیما

ترکیبات چای تیما کاملا گیاهی و طبیعی ست و با مصرف صحیح آن میتوانید به میزان ۳ تا ۷ کیلوگرم در ماه کاهش وزن داشته باشید. طعم آن بسیار دلپذیر است و بعنوان نوشیدنی روزانه میتوانید از آن بهره بگیرید. ناگفته نماند که لاغری بدست آمده از طریق چای تیما ۵۰۴۰ بازگشت ناپذیر بوده و لزوما نیازی به استفاده از رژیم غذایی در کنار آن ندارید. نتایج نشان داده افرادی که از این چای مصرف میکنند حتی در خواب وزن کم میکنند و از جذب کالری مواد غذایی در بدن شان جلوگیری میشود.

چای تیما و لاغری

مصرف این چای در کنار فعالیت های روزانه و یا پیاده روی میتواند موجب لاغری در مدت زمانی کوتاه تر شود اما نگران نباشید چون در صورت نداشتن فعالیت ورزشی نیز میتوانید به اندام ایده آل تان دست یابید فقط باید طبق توصیه های مشاور پیش برود. جهت اسایش خاطر شما عزیزان امکان خرید اینترنتی چای تیما فراهم شده است و به راحتی میتوانید با فشردن یک دکمه بسته چای را سفارش دهید و آن را درب منزل تحویل بگیرید.

نحوه مصرف چای تیما و عوارض چای ذکر شده

خانم های باردار و شیرده نباید از این چای استفاده نمایند چراکه ممکن است به سلامتی فرزندشان آسیب بزند. خوب است بدانید که هیچ عوارضی برای ان درج نشده است و میتوانید با خیال راحت از مزایای آن بهره بگیرید. چای سبز تیما را باید حدود نیم ساعت قبل از شام و ناهار میل نمایید، نوشیدن آن قبل از غذا باعث جلوگیری از جذب کالری و چربی به بدن خواهد شد.

ترکیبات چای تیما

این چای از گیاهان وحشی رشد کرده در کوهستان ها تهیه شده است و شامل تخم، ریشه، برگ و یا ساقه گیاهان میباشد در ادامه برخی از محتویات آن ذکر خواهد شد

  1. چای سبز که نقش موثری در لاغری ایفا میکند.
  2. گیاه فلوس که از دانه آن استفاده شده است.
  3. شیرین بیان
  4. زیره سبز
  5. چای کامومیل

چای لاغری کرفسقیمت چای لاغری ۵۰۴۰خرید اینترنتی چای سبزچای سبز فروشگاه ۵۰۴۰ , دمنوش لاغری ۵۰۴۰ , پکیج لاغری ۵۰۴۰  , چای ۵۰۴۰ , چای لاغری ۵۰۴۰چای سبز تیما ۵۰۴۰ ,خواص چای سبزچای لاغری پنجاه چهلچای سبز دم کردنی تیماچای سبز تیما لاهیجانسایت ۵۰۴۰ چای لاغری تیما۵۰۴۰ چای لاغریچای تیما ۵۰۴۰چای سبز تیما لاغریچای سبز کیسه ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *