چای سبز ازگیل ۵۰۴۰ برای لاغری خوبه

چای سبز ازگیل ۵۰۴۰ برای لاغری خوبه

بهترین نوع میوه که در فصل پاییز می‌روید ازگیل است. نوعی میوه جنگلی که هر کدام از اجزاء آن، هسته، پوست، برگ خواص مختلفی دارند. این میوه در نقاط مرتفع و کوهستانی رشد می‌کند. ازگیل از دسته گل سرخ بوده و دارای ویتامین‌های B, C است.بهترین محصول ارائه شده از این میوه چای ۵۰۴۰ برای لاغری است.

میوه درخت ازگیل مدور و در داخل این میوه خمیر شیرینی و خوش طعمی قرار دارد که هسته های این میوه در داخل قرار گرفته‌‌اند. برگ‌های درخت ازگیل دندانه‌دار، بیضی و دراز و نوک تیز است. گل‌های آن سفید و صورتی می‌باشد. ازگیل طبعی خنک و سرد دارد. به همین علت برای از بین بردن ترشی خون و تصفیه آن نافع است.

وجود ماده صمغی در این خمیر باعث نرمی سینه می‌شود. این خمیر سرشار از ویتامین‌های مختلف، قندهای مفید و سلولز و املاح معدنی و املاح اسید مالیک، اسید تارتارک، اسید بوریک، اسید سیتریک می‌باشد.

خمیر ازگیل ۵۰۴۰ به دلیل داشتن تاتن در تقویت معده موثر است. وجود مواد مازروئی ازگیل نارس، مانع از اسهال، التهاب و اختلالات روده می‌شود و عمل روده ها را تنظیم می‌کند. در صنعت رنگرزی و دباغی از مواد مازوئی موجود در پوست و برگ ازگیل استفاده می‌شود. کسانی که از ورم معده رنج می‌برند خوردن این میوه مفید است.

جوشانده چای سبز تیما ۵۰۴۰ برگ ازگیل برای درمان ورم گلو و برفک دهان و سالک نافع است. از هسته ازگیل نیز برای رفع کمر درد، رفع ورم گلو و لوزه، تقویت و جلوگیری از خونریزی لثه، تقویت معده، رفع سنگ کلیه و مثانه و نقرس استفاده می‌شود.

به این شکل که هسته‌های این میوه را جمع کرده و پس از خشک کردن آن را بکوبید و به صورت گرد درآورید و از آن به عنوان دارو استفاده کنید. ازگیل برای تقویت پوست‌های ظریف و حساس نافع است.

 

چای لاغری کرفسقیمت چای لاغری ۵۰۴۰خرید اینترنتی چای سبزچای سبز فروشگاه ۵۰۴۰ , دمنوش لاغری ۵۰۴۰ , پکیج لاغری ۵۰۴۰  , چای ۵۰۴۰ , چای لاغری ۵۰۴۰چای سبز تیما ۵۰۴۰ ,خواص چای سبزچای لاغری پنجاه چهلچای سبز دم کردنی تیماچای سبز تیما لاهیجانسایت ۵۰۴۰ چای لاغری تیما۵۰۴۰ چای لاغریچای تیما ۵۰۴۰چای سبز تیما لاغریچای سبز کیسه ای

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *