چای سبز تیما چربی سوز قوی و موثر

چای سبز تیما چربی سوز

چاقی و اضافه وزن در هر فردی می تواند بروز کرده باشد ولی میزان تجمع چربی در برخی افراد می تواند نسبت به بقیه افراد بیشتر و یا کمتر باشد. دراین میان دمنوش های مختلفی برای چربی سوزی در این گونه از افراد توصیه می شود از جمله این دمنوش ها می توان به چای سبز چربی سوز اشاره نمود. چای سبز که امروزه در میان افراد جایگاه مصرفی ویژه ای پیدا نموده است از طرفداران خاصی برخوردار است و این نوع محبوبیت به خاطر خواص بی نظیر و موثر آن می باشد. خواصی که همه را شگفت زده کرده و روزانه به مصرف آن از طرف متخصصین تاکید می شود و حال چه رابطه ای میان چای سبز تیما و چربی سوزی وجود دارد که در ادامه به بیان آن خواهیم پرداخت .

مصرف چای سبز و نقش آن در سلامتی بدن

دلیل این خواص بی نظیر در این دمنوش سبز رنگ می تواند به دلیل وجود پلی فنول ها باشد. انزیم های که در بدن از احتمال خطر گلیسیرید جلوگیری می نمایند و باعث کاهش تجمع چربی و افزایش وزن می گردند. چای سبز زمانی که مصرف می شود, در بدن عمل سوزاندن کالری ها و همچنین چربی ها تسریع می یابد و شاید این دلیل محکم برای اضافه نمودن چای سبز در مکمل های رژیمی از جمله قرص های کاهش وزن می باشد.

چای سبز تیما و عدم افزایش گلیسیرید در بدن

چای سبز می تواند در فعالیت های بدن تاثیر گذار باشد از جمله این تاثیر گذاری در فعالیت گلیسرید های موجود در خون می باشد و حال این پرسش پیش می آید چگونه؟

گلیسرید در خون عمل مهمی را ایفا می کند در واقع انرژهای موجود در بدن از طریق گلیسیرید که از طریق عمل سنتز در کبد و روده در نتیجه مواد غذایی و کالری های ورودی حاصل می شود , تامین می گردد. بنابراین می توان گفت انرژی تولید شده از طریق مواد غذایی از طریق گلیسیرید در خون می باشد ولی مشکل زمانی است که مقدار گلیسیرید در خون روند صعودی یابد که نتیجه آن افزایش چربی و چاقی می باشد و حال چگونه با چای سبز و چربی سوزی از طریق آن می توان این میزان گلیسیرید در خون را کنترل کرد و کاهش نمود.زمانی که چای سبز مصرف می شود ماده ای به نام پلی فنول در آن سبب می شود که انزیم خاصی را در بدن تولید نماید و این آنزیم برای ایجاد تعادل در گلیسیرید ترکیب شده و مانع از بروز خطر افزایش آن در خون می گردد و زمانی که مقدار گلیسیرید از حد خود فراتر نرود چربی اضافی در بدن تولید نخواهد شد.

کاتچین و پلی فنول در چای سبز

دلیل دیگر رابطه چای سبز با چربی سوزی را می توان به وجود دو ماده کاتچین و پلی فنول در آن ذکر نمود . در واقع این دو ماده مهم در ترکیب چای سبز سبب می شوند بخش هایی نظیر کبد و قسمت های عضلانی بدن توانایی استفاده بیشتری از اسیدهای چرب را داشته باشند و این خود سبب می شود که بدن بتواند کربوهیدرات های  بیشتری را در خود حفظ نمایدو زمانی که دریافت کربوهیدراتها در بدن با سرعت کم صورت گیرد در نتجه تجمع چربی به واسطه ورود مواد غذایی پر کالری کم شده و فرد دچار اضافه وزن و چاقی نخواهد گردید.

افزایش متابولیسم با مصرف چای سبز تیما

یکی دیگر از دلایل چربی سوزی چای سبز تیما در بدن بالابردن عمل متابولیسم یا کالری و چربی سوزی می باشد از نظر متخصصین زمانی که با مصرف چای سبز به ورزش مبادرت بورزید این چربی سوزی و افزایش متابولیسم نیز سریع تر انجام شده و فرد دچار عارضه های اضافه وزن و تجمع چربی در نواحی شکمی نخواهد شد . بنابراین طبق تمامی گفته ها در رابطه با مصرف چای سبز سه نکته مهم باید رعایت شود: تغذیه مناسب, ورزش های منظم و استفاده اصولی از مصرف چای سبز می تواند شما را در رسیدن به وزن ایدده ال یاری نماید.

(تصویر۵)

 

چای لاغری کرفس , قیمت چای لاغری ۵۰۴۰ , خرید اینترنتی چای سبز , چای سبز فروشگاه ۵۰۴۰ , دمنوش لاغری ۵۰۴۰ , پکیج لاغری ۵۰۴۰  , چای ۵۰۴۰ , چای لاغری ۵۰۴۰ , چای سبز تیما ۵۰۴۰ ,خواص چای سبز , چای لاغری پنجاه چهل , چای سبز دم کردنی تیما , چای سبز تیما لاهیجان , سایت ۵۰۴۰ چای لاغری تیما , ۵۰۴۰ چای لاغری , چای تیما ۵۰۴۰ , چای سبز تیما لاغری , چای سبز کیسه ای ,

 

انواع گازهای جراحی در ایران با بهتریبن کیفیت و قیمت مناسب و ارسال به سراسر کشور

ارائه انواع باند گچی در مدل های مختلف با کیفیت عالی و جنس مناسب

مرکز توزیع و ارائه انواع گچ فایبر گلاس و باند فایبرگلاس با بهترین کیفیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *