چای سبز تیما ۵۰۴۰ برای درمان جوش و آکنه

چای سبز تیما ۵۰۴۰ برای درمان جوش و آکنه

به احتمال خیلی زیاد در باره خواص شگفت انگیز  این نوع نوشیدنی زیاد شنیده‌ باشید . ما می خواهیم به شما بگوییم چای سبز تیما با چه سیستمی با جوش‌های شما مقابله و پوست شما را تمیز و زیبا و بدون چوش تبدیل کند
بیشتر  متخصصان ارتباط مستقیم بین تغذیه و آکنه را رد می‌کنند؛ اما همه‌ی ما همیشه جوش‌های روی صورتمان را به شکلات و شیرینی‌هایی که خورده‌ایم نسبت می‌دهیم.
با وجود این که برخی از متخصصان اعتقاد دارند مواد غذایی سرشار از قند قادر است یکی از عوامل تاثیر گذار در زدن جوش باشد اما با این وجود نتایج بیشتر پژوهش‌ها و تحقیقات شامل  این  می باشد که تغذیه نمی‌تواند عامل اصلی و ۱۰۰ درصدی  جوش و آکنه باشد. محققان و متخصصان و پؤوهشگران  اعتقاد دارند که عوامل وراثتی یا هورمونی و هم چنین وجود التهاب و باکتری‌های آکنه جزو عوامل اصلی و مهم  بروز جوش‌های مزاحم روی پوست می‌باشند.

بلوغ
در دوره‌ی بلوغ، هجوم هورمون‌های آندروژن، سبب تحریک ترشح سبوم و کراتین  در بدن می‌شود که این دو نوع ماده وظیفه‌ی حفظ کردن رطوبت  و آب پوست و رویش موها را بر عهده دارند. هنگامی که یکی از این دو نوع ماده بیش از اندازه استاندارد خود در بدن تولید شود، فولیکول‌های موها مسدود شده و آکنه‌ها بر روی پوست نمایان می شوند به صورت تدریجی. خوشبختانه مصرف بیشتر میوه و سبزیجات و مواد غذایی دیگر به حفظ تعادل هورمون و مبارزه با التهاب کمک می‌کند. یکی از این مواد غذایی موثر همین چای سبز است. حتماً در خصوص خواص فوق‌العاده‌ی این نوشیدنی زیاد بسیار  شنیده‌اید.

تاثیرات چای سبز لاغری تیما

خواص اصلی و مهم چای سبز نسبت به نوع های  دیگر چای‌ها این می باشدکه تخمیر شده نمی‌باشد. در واقع به چای سبز، چای تخمیر نشده یا چای اکسید نشده  نیز می‌گویند. چای سبز را پس  از برداشت کردن از مزرعه ها  به سرعت با گرما و یا با بخار خشک می‌کنند؛ یعنی از عمل تخمیر جلوگیری می‌کنند. با همین شیوه خواص آنتی‌اکسیدانی خیلی زیادی در چای انباشته می‌شود. مهم‌ترین و قوی‌ترین آنتی‌اکسیدان چای سبز ۵۰۴۰ ترکیبی به نام اپی‌گالوکاتچین‌گالات موسوم به EGCG می‌باشد که خواص درمانی داشته و جهت  سلامتی فوق‌العاده است. چای سبز عطر و طعم دل‌چسبی دارد اما رنگ آن بسیار کم است.

خواص چای سبز ۵۰۴۰

محققان و پژوهش گران  بر این باورند که چای سبز خواص ضدباکتریایی دارد که سبب کاهش التهاب شده و به تنظیم اختلالات هورمونی کمک می‌کند. علاوه بر این ترکیبات چای سبز نقش موثری در کاهش و رفع باکتری استافیلوکوکوس و همچنین باکتری مسئول آکنه(propioni bacterium acnes) که عامل اصلی آکنه می‌باشد ایفا می‌کنند.

نتایج پژوهش‌ها و تحقیقات محققان در گوشه کنار جهان

نتایج پژوهش‌ها مشخص می کند که آنتی‌اکسیدان‌های موجود در چای سبز برای پیشگیری از آکنه بسیار موثر است. محققان آکادمی آمریکایی پوست در سال ۲۰۰۳ به این نتیجه رسیدند کرم‌هایی که از ۳ درصد چای سبز تولید  شده‌اند برای رفع آکنه‌ها به اندازه‌ی محلول پراکسید بنزوئیل ۴ درصد موثر عمل می‌کنند. اگر قبلاً از این محلول‌ها برای رفع جوش‌های صورتتان استفاده کرده‌اید حتماً از عوارض جانبی آن‌ها همچون خشکی و خارش پوست اطلاع دارید؛ اما خوشبختانه چای سبز چنین عوارضی به جا نمی‌گذارد.

تأثیر چای سبز تیما روی آکنه‌های صورت

احتمالاً خیلی زیاد این سوال در ذهنتان به وجود بیایدکه آیا می‌شود با مصرف چای سبز به طور کامل از شر جوش‌ها و آکنه‌ها کلا  خلاص شد یا خیر؟ واقعیت این  می باشدکه نمی‌شود به طور قطعی گفت  که آکنه‌ها با نوشیدن منظم چای سبز به صورت  کامل محو می‌شوند؛ اما می‌توان گفت که میل کردن  مرتب چای سبز و رعایت بهداشت پوست تأثیرخیلی  زیادی در بهبود وضعیت پوست داشته و به کاهش چشمگیر آکنه‌ها کمک زیادی می‌کند.

توجه داشته باشید که کپسول‌های تهیه ‌شده از چای سبز ۵۰۴۰ نیز در داروخانه‌ها به فروش می‌رسد. این کپسول‌ها از عصاره‌ی چای سبز با ۹۵ درصد پولی‌فنول‌ها تهیه و تولید  شده‌ا است که ۳۰ درصد آن از EGCG تشکیل شده است. باید بدانید که هر یک عدد کپسول آن به اندازه‌ی ۴ فنجان چای سبز غیر تخمیر، پولی‌فنول و EGCG دارد

چای سبز کرفسقیمت چای لاغری تیماخرید چای سبز  , فروشگاه ۵۰۴۰ چای لاغریدمنوش لاغری پنجاه چهلپک لاغری ۵۰۴۰چای ۵۰۴۰ , چای لاغری تیما ۵۰۴۰چای سبز تیما ,خواص چای سبز تیماچای سبز پنجاه چهلچای سبز دم کردنی چای تیما برای لاغریترکیبات چای لاغری تیماچای سبز لاغری ۵۰۴۰چای تیماچای سبز لاغری تیما چای سبز کیسه ای تیما ,

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *