چای لاغری کرفس تیما ۵۰۴۰

چای لاغری کرفس تیما ۵۰۴۰

امروزه بسیاری از مرد از طرفداران چای ها و دمنوش های مختلف می باشند. این علاقه و طرفداری میتواند دلایل مختلفی داشته باشد. یکی از آن ها قاعدتا فواید بسیار زیاد این دمنوش ها و چای هاست. یکی دیگر از این دلایل، کاهش وزن و سایز است. امروزه بسیاری از دمنوش ها و چای های گیاهی دارای خواص لاغری و چربی سوزی می باشند. یکی از همین دمنوش ها و چای ها، چای لاغری کرفس می باشد.

با کمی مطالعه متوجه می شویم که کرفس فواید بسیار زیادی دارد. کرفس به تنهایی به دلیل دیر هضم بودنش موجب چربی سوزی و لاغری میشود. چون در معده باقی می ماند و ما احساس گرسنگی نمیکنیم در نتیجه نیازی به کربوهیدرات نخواهیم داشت. پس چربی جدیدی دریافت نمیکنیم و تنها بدنمان از چربی هایی که در حال حاضر داریم برای تولید انرژی مصرف میکند.

به دنبال بی نیازی نسبت به کربوهیدرات، بدن ما گلوکز دریافت نمیکند در نتیجه قند خون ما نیز ثابت می ماند. پس ما با استفاده از چای کرفس ۵۰۴۰ میتوانیم اززیاد شدن قند خونمان نیز جلوگیری کنیم. پس به دیابت مبتلا نمی شویم.

استفاده از چای لاغری کرفس موجب از بین رفتن بوی بد دهان می شود که خیلی خوب می باشد. همچنین استفاده از کرفس موجب آرام شدن عضلات می شود  که به ریلکس کردن فرد بسیار کمک میکند. همچنین اعصاب فرد را آرام می کند.

استفاده از کرفس از بروز بیماری هایی مانند رماتیسم، بیماری های قلبی و عروقی، آرتروز، فشار خون و… جلوگیری میکند. البته در چای کرفس از مواد دیگری نیز استفاده شده که هر کدام خواص مخصوص خود را دارند.

(تصویر۱)

(تصویر۲)

چای کرفس، حاوی گیاهان دارویی زیادی میباشد از جمله: کرفس، زیره ی سبز، انیستون و چای سبز. تمام این مواد خواص مخصوص خودشان را دارند ولی شما با خرید چای لاغری کرفس از تمام این خواص تنها در یک فنجا از این چای نفع می برید.

خاصیت بسیار خاصی در مورد این چای، کم کردن ترشح کورتیزول در بدن می باشد. هورمون کورتیزول در بدن موجب به وجود آمدن استرس می باشد. با نوشیدن این چای ترشح این هورمون در بدن کم میشود در نتیجه فرد آرامش اعصاب پیدا میکند و میتواند ریلکس کند. با کم شدن ترشح این هورمون، ماهیچه ها ارام میشوند و فرد خیلی دیر تر گرسنگی اش را احساس میکند. لازم به ذکر است که چای کرفس تمام ویتامین های مورد نیاز بدن را تامین میکند پس مشکلی برای مصرف کننده پیش نمی آید.

استفاده از این چای نه تنها مانند دارو های گیاهی دیگر یبوست و نفخ را به همراه ندارد بلکه باعث میشود ما خوابی راحت داشته باشیم و اعصابمان راحت باشد، درد های مفصلی کاهش پیدا میکنند و از سرطان پیشگیری میشود، کلیه ها سم زدایی میشوند و …

(تصویر۳)

از خواص دیگر مواد تشکیل دهنده ی این چای، خواص انیستون میباشد. انیسوت نیز مانند کرفس باعث تمدد اعصاب، بهبود دفع مواد از بدن و رفع نفخ معده می شود. چیا برای مثال چای سبز به خاطر آنتی اکسیدان هایی که دارد موجب کاهش وزن می شود و همچنین باعث میشود چین و چروک هایی که به خاطر کاهش وزن به وجود می آیند کمتر شوند. مقال دیگر زیره می باشد. زیه هم خاصیت کاهش وزن دارد، هم اعصاب را آرام میکند و هم گوارش بدن را بهبود میدهد. استفاده از زعفران هم در این چای موجب خوش رنگ و طعم کردن چای می شود که این روز ها در کم تر چای یا دمنوشی مشاهده میکنیم.
استفاده از چای کرفس ۵۰۴۰:
به منظور رفع چاقی و اضافه وزن کافیست که به مدت سه ماه، سه الی پنج فنجان از این چای را روزانه بنوشید.پس از سه ماه خودتان هم به چشم میتوانید کاهش وزن و سایزتان را مشاهده کنید. البته حتی پس از اینکه به وزن و سایز دلخواهتان رسیدید هیچ اجباری در قطع کردن استفاده از چای کرفس نیست بلکه میتوانید برای حفظ وزنتان و استفاده از دیگر فواید چای از آن استفاده کنید.

تنها منع استفاده برای خانم های باردار یا شیرده می باشد و برای افراد دیگر هیچ ضرری ندارد.

 

چای سبز کرفس , قیمت چای لاغری تیما , خرید چای سبز  , فروشگاه ۵۰۴۰ چای لاغری , دمنوش لاغری پنجاه چهل , پک لاغری ۵۰۴۰چای ۵۰۴۰ , چای لاغری تیما ۵۰۴۰ , چای سبز تیما ,خواص چای سبز تیما , چای سبز پنجاه چهل , چای سبز دم کردنی چای تیما برای لاغری , ترکیبات چای لاغری تیما , چای سبز لاغری ۵۰۴۰ , چای تیما , چای سبز لاغری تیما چای سبز کیسه ای تیما ,

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *