خرید ادکلن ریو اونتوس و عطر ریو اونتوس

ادکلن ریو اونتوس

فروشگاه کرید اونتوس یکی از استثنایی ترین فروشگاه های عطر و ادکلن در دنیا می باشد که دارای قدرت و موفقیت بسیاری بوده است.  فروشگاه کرید اونتوس در سال ۲۰۱۰ توسط یکی از مهمترین اعضا و از نسل ششم گروه و کارشناس ارشد Perfume Olivier Creed با همکاری فرزند خود اروین معرفی و ساخته شد.  فروشگاه کرید اونتوس با تولید عطر و ادکلن اونتوس ریو و یا ادکلن ریو اونتوس به رشدی عظیم در تاریخ عطر و ادکلن دست یافت. در ادامه این مقاله به اطلاعات کاملی درباره  فروشگاه کرید اونتوس و عطر و ادکلن های این برند معروف می پردازیم.

تاریخچه فروشگاه کرید اونتوس

در ابتدای این مقاله تاریخچه ای از زمان تاسیس فروشگاه کرید اونتوس بیان می کنیم تا بیشتر با این فروشگاه و محصولاتی که ارائه می دهد آشنا شویم. در ابتدا فروشگاه کرید اونتوس به عنوان یک فروشگاه خانواده سلطنتی در انگلیس توسط پادشاه جرج سوم شروع به کار کرد. توجه داشته باشید که اونتوس در لغت به معنای موفقیت می باشد. این برند بسیار مورد توجه دربار انگلیس بود به طوری که آن را از زمان حیات یعنی از زمان های بسیار دور و از قرن ها پیش حفظ نموده است.

فروشگاه کرید اونتوس از ابتدا ارائه دهنده کالاهای بسیار لوکس و لاکچری در دنیا بود و از قرن ها پیش تاکنون برند Creed در دنیا شناخته شده است. مالکیت این شرکت نسل به نسل از پدر به پسر منتقل گردیده است. این شرکت در حال حاضر توسط ششمین نفر این خاندان و بیشترین خالق رایحه این خاندان مدیریت می گردد. اولین  فروشگاه کرید اونتوس یا House of Creed در سال ۱۷۶۰ در انگلیس تاسیس شد. در این سال این فروشگاه در ابتدای کار لباس های سفارشی، دستکش های چرمی عطری و عطرهای سفارشی را برای مشتریان خود تهیه می کرد. در شروع کار فروشگاه کرید اونتوس با این کارهای کوچک شروع به کار کرد.

عکس ۱

اولین عطر کرید اونتوس

در سال ۱۷۸۱ فروشگاه کرید اونتوس اولین عطر تولیدی خود را وارد بازار کرد. این عطر در فروشگاه کرید اونتوس توسط جیمز کرید با نام Creed، Leather English Royal برای پادشاه جرج سوم و اعضای خانواده اش ساخته شد. پادشاه جرج سوم می خواست زمانی که لباس ها و دست بندهای خود را استفاده می کند از آنها بوی خوش و لطافت بخشی به مشام بقیه برسد.

عکس ۲

پیشرفت فروشگاه کرید اونتوس

در سال ۱۸۲۴ که هنری دوم متولد شد، فروشگاه کرید اونتوس پیشرفت بیشتری کرد. در این سال هنری دوم که از نسل سوم مجسمه سازان بوده است نوآورانه ترین عطر خود را ابداع کرد. او باعث شد نام تجاری فروشگاه کرید اونتوس در سراسر اروپا پخش شود. او به عنوان مخترع معروف ترین و مرغوب ترین نوع از عطرها توسط سلطنت اروپا مورد حمایت قرار گرفت.

عکس ۳

تاسیس فروشگاه کرید اونتوس در فرانسه

در سال ۱۸۵۴ میلادی بنا به درخواست مشتری وفادار این برند ملکه اوژنی، کرید به پاریس فرانسه انتقال یافت و در این کشور نیز شعبه ای را تاسیس نمودند. از مشتریان مشهور کرید می توان به ناپلئون سوم، امپراتور فرانتس یوزف اتریش – مجارستان، ملکه الیزابت و تزار نیکلای دوم روسیه اشاره نمود. در سال ۱۸۷۰ فروشگاه کرید اونتوس برای بالا بردن نام و شهرت خود برخی از معروف ترین عطرها و ادکلن های ساخت خود را به خانه های سلطنتی در سراسر اروپا هدیه داد. بدین ترتیب بود که نام و آوازه این برند در سراسر اروپا پخش شد.

عکس ۴

گل های رنگارنگ در فروشگاه کرید اونتوس

در سال ۱۹۵۱ فروشگاه کرید اونتوس برای ایجاد عطرهای بهتر بر طبق مد روز از گل های بهاری استفاده کرد. فروشگاه کرید اونتوس بر اساس تجربه ای که در طی این سال ها به دست آورد گل های بسیاری را از سراسر جهان جمع آوری کرد و با انجام آزمایشات مختلف توانست به رایحه های مختلفی دست پیدا کند. آنها با استفاده از گل های بهاری توانستند عطر زنانه خالصی را به دست آوردند که دارای بهترین بو بود و در میان بسیاری از خانواده های اروپایی جایگاه ویژه ای به دست آورد. البته به دست آوردن این رایحه و عطرها تنها با استفاده از گل های بهاری نبوده است. آنها برای به دست آوردن هر بو و رایحه ای از ترکیبات مختلف استفاده کردند که در بین این ترکیبات گل های مختلف هم مورد استفاده قرار گرفت و در نهایت عطر ریو اونتوس ساخته شد.

عکس ۵

تولید و طراحی عطری برای عموم

در سال ۱۹۷۰ برای اولین بار الیور کرید در فروشگاه کرید اونتوس عطری برای عموم مردم طراحی و تولید کرد که بیشتر مردم بتوانند از آن استفاده کنند. در سال ۱۹۸۰ ارنو کید، از نوادگان و نسل هفتم کید در آکادمی کید متولد شد. او به ایجاد جزیره ویرجین بر روی آب و  تولید عطرهای جدیدی به نام Fleurs de Gardenia، که به عطرهای عشق معروف بودند، به ویتور و دیگران در فروشگاه کرید اونتوس کمک کرد.

عکس ۶

اولین عطر کلاسیک

در سال ۱۹۸۵ تروید ایرلندی یک عطر کلاسیک را طراحی کرد که در میان مشتریان اصلی فروشگاه کرید اونتوس  و کید بسیار طرفدار پیدا کرد. این عطر به عطر ایجاد اعتماد به نفس در میان همگان مشهور بود. این فروشگاه یعنی فروشگاه کرید اونتوس و این برند تاکنون بیش از ۷۴ مذل از عطر و ادکلن با عطر و رایحه های مختلف را به ثبت رسانده اند.

عکس ۷

تاسیس فروشگاه کرید اونتوس در نیویورک

در سال ۲۰۰۹ فروشگاه کرید اونتوس شعبه جدید خود را در نیویورک تاسیس کرد و سایت تبلیغاتی خود را راه اندازی نمود تا تمام مردم از سراسر دنیا بتوانند از محصولات این فروشگاه بهره مند شوند و اطلاعات صحیح و لازم را به طور مستقیم بدست آورند.

عکس ۸

مجموعه لوکس Royales Exclusives

در سال ۲۰۱۰ اولیویه کید مجموعه ای لوکس به نام Royales Exclusives، که مجموعه ای عالی از عطرها به عنوان هنرهای زیبا شناخته شده بودند را به تمام دنیا معرفی کرد. در این مجموعه می توان مجموعه ای از فلاون های ساخته شده به صورت دست ساز از گلدان Pochet و رایحه های ساخته شده با استفاده از مواد با کیفیت بالا را که  از سراسر جهان گردآوری شده است را مشاهده کرد. همچنین در این سال فروشگاه کرید اونتوس تولد ۲۵۰ سالگی خود را در کاخ سلطنتی جشن می گیرد. ۱۰۰۰ بسته از  Royal Service به صورت امضا شده، به عنوان یک عطر رایج در میان جمع و علاقه مندان، به عنوان هدیه ۲۵۰ سالگی فروشگاه کرید اونتوس پخش شد.

نوعی دیگری از عطر در این فروشگاه با نام Aventus، با الهام از قدرت و موفقیت یک امپراتور تاریخی فرانسه، به عنوان اولین رایحه مردانه در این فروشگاه به فروش می رسد. ساختار این عطر از مواد شگفت انگیزی ترکیب شده است که توسط Olivier کرید، بوده است که برای افراد با این شعار در نظر گرفته شده است که: برای فردی که زندگی را به خوبی زندگی می کند.

عکس ۹

شروع بازتولید در فروشگاه کرید اونتوس

در سال ۲۰۱۵ محصولات فروشگاه کرید اونتوس دچار افت کیفیت شد به طوری که نارضایتی مشتریان خود را در بر داشت. بنابراین عوامل کرید در این سال تصمیم گرفتند برای ایجاد رضایت مندی مجدد در بین مشتریان خود دست به نوآوری مجدد بزنند تا دوباره اعتماد همگان را کسب نمایند. زیرا سلیقه مصرف کنندگان در طول سال های متمادی تغییر کرده بود. در این سال فروشگاه کرید اونتوس یک بازتولید را در تولید عطر و ادکلن داشت.

عطری با معرفی سلطنتی مایفر دوباره متولد شده است. تقریبا ۸۰ سال پس از آن که توسط دوک ویندزور توسط کمپانی اصلی آن ساخته شد، این عطر درست شد (به طور رسمی به عنوان ویندزور شناخته می شود) از این عطر به عنوان عطری جادویی و مدرن یاد می شود و مردان از آن در مواقع جشن و شادی استفاده می کنند. در همین سال شاهزاده اوئد سلطنتی به عنوان اولین عطر سلطنتی را تولید کرد که این عطر توسط الهاماتی که از میراث خانوادگی در اوایل قرن نوزدهم صورت گرفت ساخته شد. این عطر به عنوان عطری از نسل سوم هنری کریستی دوم برای شیک ترین مجالس و جوامع در نظر گرفته شد و به عطری فاخر تبدیل گردید. این عطر زنانه توسط Olivier Creed ساخته شده است و یک عطر گلدار چوبی با عنبیه در قلب و عود در پایه است. این عطر سفارشی و مدرن با رنگ قرمز می باشد.

عکس ۱۰

رونمایی از تولیدات جدید

در سال ۲۰۱۶ فروشگاه کرید اونتوس مجدد سعی و تلاش روزانه خود را برای احیای کیفیت محصولات خود به کار گرفت، زیرا در طی چند سال گذشته این فروشگاه فروش خوبی نداشت و دچار ضرر شده بود. در طی این سال ها رقیبان فروشگاه کرید اونتوس سعی کرده بودند با تولیدات مشابه ولی با کیفیت و قیمت ارزان تر بازار کرید را در دستان خود بگیرند.

در سال ۲۰۱۶ برای اولین بار فروشگاه کرید اونتوس از عطری رونمایی کرد که بیش از ۳ سال برای ساخت آن تلاش نمود. این عطر زنانه به گفته سازندگان آن دارای عطر خاصی می باشد که برای نیروی درونی و نورانی زنان آماده شده است و عطر آن روح و روان آدمی را تسخیر می کند. در سال ۲۰۱۷ نخستین عطر مردانه با رایحه تند و با الهام گرفتن از مهارت های طولانی توسط الیور کید ساخته شد. این عطر دارای ترکیباتی مانند مرکبات و چوب بوده است، که روح اکتشاف بی حد و حصر را برای انسان مدرن به نمایش می گذارد.

عکس ۱۱

محصولات فروشگاه کرید اونتوس

این فروشگاه محصولاتی از قبیل عطر و ادکلن دارد که با برند ادکلن ریو اونتوس و ادکلن اونتوس ریو و عطر ریو اونتوس به بازار عرضه می شود. در بین این برندها می توان گفت که اونتوس ریو در مقایسه با دیگر نسخه های موجود در بازار که همگی یک کپی از ادکلن و عطر اونتوس از برند کرید هستند دارای کیفیت و ماندگاری بهتری است و شاید بتوان گفت که این برند بیشترین شباهت بویایی را به محصولات ریو اونتوس دارد. اما با توجه به نسخه اصلی عطر و ادکلن نمی توان کیفیت آنها را صد درصد مشابه دانست. برای تشخیص محصولات اصل از دیگر محصولات کرید می توان به صورت زیر عمل کرد:

برای تشخیص اصل یا تقلبی بودن محصولات کرید بیشترین توجه را بر روی بسته بندی این عطر و ادکلن ها داشته باشید. در این نوع عطر و ادکلن ها مشاهده می شود که گاهی اوقات بسته بندی محصولات نسبت به قیمت و کیفیتی که دارند اصلا خوب نیست و شیشه ای که استفاده می کنند شیشه مناسبی نمی باشد. حتی گاهی اوقات بسته بندی این عطرها سلفون هم ندارد که می توان به تقلبی بودن این محصول پی برد در ضمن قیمت محصولات اصل برند کرید بسیار بالاتر از مشابه های آن می باشد.

خرید بهترین عطر

عطر هر کس نشان دهنده شخصیت اوست. در فروشگاه کرید اونتوس بر اساس ذوق و سلیقه تمام افراد عطر و ادکلن های منحصر به فردی تولید می شود. همانطور که می دانید رایحه خوش یک عطر یا یک ادکلن خوب افراد را به خود جذب می کند به طوری که این افراد ناخودآگاه بسیار جذاب تر به نظر می رسند. در بازار هزاران نوع از عطر و ادکلن ها با برندهای معروف وجود دارد که رایحه های متفاوتی دارند. در ضمن این عطرها در انواع پرفیوم، ادکلن (ادوکلن)‌، ادو پرفیوم و ادو تویلت دیده می شوند که رایحه آنها به چند دسته کلی شیرین، تلخ، خنک، گرم، تند، میوه، گل و طبیعت تقسیم می‌شود. فروشگاه کرید اونتوس با در نظر گرفتن این سلایق و با توجه به فصول سال و نواحی مختلف دنیا با توجه به مشتریانی که دارد به تولید محصولات خود می پردازد.

نقاط کلیدی روی پوست بدن وجود دارد که اگر عطر زنانه یا مردانه خود را مستقیم به آن نواحی اسپری کنید، بوی عطر بسیار موثرتر خواهد بود. این نقاط روی سینه، گردن و داخل مچ دست هستند. پوست هر کس دارای ویژگی‌های هورمونی و شیمیایی مخصوص خود است که بر رایحه نهایی عطر تاثیر بسیار زیادی می‌ گذارد. این کار اجازه می‌ دهد تا عطر با رایحه طبیعی بدن شما تلفیق شود و رایحه نهایی عطر را بسازد. پس سعی کنید عطر را بر روی پوست خود به جای لباس اسپری کنید.

نکته دیگری که باید درباره خرید عطر و ادکلن به آن دقت کنید این است که هر عطر دارای ۳ نت است: نت اولیه یا پایه، نت میانی و نت پایانی. برای مثال یک عطر ممکن است رایحه‌ای بر پایه میوه‌ داشته باشد و نت آغازی آن شامل گیاه پاتچولی، سیب سبز، نارنج، لیمو، فلفل صورتی و گل بنفشه باشد. عطر دیگری ممکن است ساختار رایحه آن گل، طبیعت و شیرین باشد. قطعا بهترین عطر برای شما با عطری است که از نت‌ های مورد علاقه شما ساخته شده باشد. در ادامه به نمونه های از عطر و ادکلن ریو اونتوس اشاره می کنیم.

ادکلن اونتوس ریو

ادکلن اونتوس ریو از زمانی که تولید و وارد بازار شد بسیار مورد توجه قرار گرفت. این ادکلن در سال ۲۰۱۱ با عطر و بویی فوق العاده وارد بازار جهانی شد. ادکلن اونتوس ریو یک ادکلن مردانه است که همانطور که در بخش تاریخچه گفته شد این ادکلن در سال ۲۰۱۰ همزمان با جشن ۲۵۰ سالگی خانه عطر سلطنتی یا همان فروشگاه کرید اونتوس به دنیا معرفی شد. از این ادکلن به عنوان یک ادکلن مسحور کننده یاد می شود. از ویژگی های این ادکلن می توان به شادابی و نشاط و وقار و ابهت و روح دراماتیک درهم آمیخته از جنگ و صلح اشاره کرد که با بهره گیری از زندگی امپراطور ناپلئون سرچشمه گرفته شده است و در قالبی سلطنتی و کاملا پادشاهانه نشان داده شده است. در این شیشه ادکلن جادویی تضاد و پارادوکس عجیب و غریبی وجود دارد که همگان را به سمت خود می کشاند. بر روی شیشه ادکلن نمادی از اسب سرکش و سوار آن نقش بسته است، که از آن سوار به عنوان سمبلی از ناپلئون بناپارت یاد می شود. یکی از پرفروش ترین محصولات برند کرید ادکلن اونتوس است که طرفداران بسیاری دارد. سالانه تعداد بسیاری از این نوع ادکلن در سراسر دنیا به فروش می رسد.

عکس ۱۲

تا سال ۲۰۱۳ و قبل از سختگیری هایی که سازمان بهداشت جهانی بر روی فروشگاه کرید اونتوس اعمال داشت کیفیت ادکلن اونتوس ریو مردانه تقریبا ثابت بود. کیفیت شیشه ها بهتر و مایع درون شیشه ها کمی غلیظ تر و پر رنگ تر بود ولی از سال ۲۰۱۴ به بعد محصولات ادکلن ریو مردانه دچار تغییرات زیادی شد. به همین دلیل از ادکلن ریو مردانه محصولات مشابه و با کیفیت و قیمت پایین تر در بازار وجود دارد.

عکس ۱۳

خرید ادکلن ریو اونتوس و عطر ریو اونتوس

یکی دیگر از محصولات موجود در بازار که شاید بتوان گفت مشابه برند اصلی کرید می باشد عطر ریو اونتوس بوده است. این عطر که دارای نسخه زنانه و مردانه است دارای رایحه ای خوب و معطر و کیفیت خوبی نسبت به برند اصلی ریو اونتوس بوده است. بسیاری از عطرها و ادکلن های برند کرید با الهام گیری از طبیعت یا اساطیر و افسانه ها تولید می شوند. به طوری که می توان بر روی شیشه هر کدام از محصولات آن تصویر و یا سمبلی را مشاهده کرد که نشان دهنده فلسفه ساخت آن عطر و یا ادکلن را بیان می کند.

عکس ۱۴

در فروشگاه کرید اونتوس ادکلن ریو اونتوس مردانه را با ترکیبی شگفت انگیز با رایحه ای کاملا شیک و ماندگار مخصوص استفاده آقایان جوان و میانسالان تولید کردند. رایحه این ادکلن بدین صورت است که: این ادکلن از ۳ نت تشکیل شده است: نت بالایی، نت میانه و نت پایین که به ترتیب ترکیباتی را در آنها به کار رفته بیان می کنیم.

نت بالای این عطر از موادی همچون انگور سیاه، ترنج ایتالیایی، سیب فرانسوی و آناناس سلطنتی تشکیل شده است. نت میانی گل رز نفیس با مکمل توس خشک، مراکش یاسمن به علاوه یک مقداری از نعناع هندی و نت پایین از مشک با مقداری خزه بلوط ، عنبر سائل و مقداری وانیل است. این عطر در گروه بویایی جدیدی به نام چایپر-میوه ای قرار می گیرد و از دوام بسیار خوب و بالایی برخوردار است.

در ابتدای استفاده از این ادکلن ریو اونتوس کمی با ترشی همچون عطر سیب سبز تازه مواجه می شوید که لطافتی زیبا همراه آن است. با گذشت زمان لطافت آن بیشتر می‌شود و عطری دلپذیر را به شما هدیه می‌کند. طراحی شیشه مورد استفاده در این ادکلن نسبت به گذشته تغییر کرده است و کمی کیفیت کار آن بالاتر رفته است.

عکس ۱۵

قیمت ادکلن اونتوس ریو

قیمت ادکلن ریو اونتوس با برند اصلی و کیفیت عالی در بازار قیمتی در حدود ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان دارد. ولی ریو اونتوس های مشابه آن را نیز می توان با قیمت پایین تر در بازار یافت که قیمت های آنها در حدود ۱۰۰٫۰۰۰ تومان تا ۵۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد.

عکس ۱۶

خرید ادکلن اونتوس ریو

یکی دیگر از محصولات فروشگاه کرید اونتوس ادکلن اونتوس ریو  Avaitus Rio می باشد که دارای رایحه ای خنک و شیرین مخصوص آقایان و فصول گرم سال است که به بازار عرضه شده است.  ترکیباتی که در این محصول مورد استفاده قرار گرفته است عبارت است از: رگه هایی از چوب و رایحه ای بسیار پرطرفدار و هوس انگیز که مشابه ادکلن مردانه معروف Creed Aventus می باشد. ترکیبات بویایی ادکلن مردانه Rio Collection Avaitus for men عبارتند از :  رایحه ها : گریپ فروت، لیمو، نارنگی، زنجبیل، فلفل قرمز، خس خس، ترکیبات چوبی، چوب صندل، نعناع، مشک که
این ترکیبات و رایحه ها باعث شده است تا ادکلن اونتوس ریو طرفداران بسیاری پیدا کند و یکی از مهمترین محصولات فروشگاه کرید اونتوس شود. برای خرید این محصول با توجه به ادکلن های مشابه که در بازار وجود دارد باید به نوع بسته بندی و برند و قیمت آن توجه داشته باشید. چون برند اصلی این محصول دارای قیمت بالایی می باشد.
در ایران برای خرید عطر و ادکلن های برند کرید می توان از سایت های مختلف استفاده کنید. در بعضی از این سایت ها علاوه بر معرفی برند اصلی این عطر و ادکلن ها، عطر و ادکلن های مشابه آنها را که با قیمت پایینتر در دسترس هستند را معرفی می کند و تفاوت های برند اصلی و دیگر برند ها را به خوبی معرفی می کنند تا مشتریان بر اساس قیمت و کیفیت محصولات به خرید اقدام کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *