آشنایی با خواص درمانی چای سبز تیما

آشنایی با خواص درمانی چای سبز تیما

 

چای سبز تیما یک محصول گیاهی، ساخته شده از گیاهان کوهستانی است. از گذشته دور خواص گیاهان کوهی در میان مردم ایران شناخته شده بود. چای سبز تیما ۵۰۴۰ از برخی از این گیاهان برای ساخت محصولی خوش طعم و مفید استفاده نموده است.

خواص چای سبز تیما

 ترکیب ویژه چای سبز ریشه و برگ و شاخۀ گیاهان کوهستانی است. از جمله ترکیبات این چای می توان از چای سبز، چای اولونگ، دانۀ فلوس، شیرین بیان، زیرهه سبز و چای کامومیل نام برد.

تصویر شماره ۱

 کنترل دیابت

افزایش سن و کاهش تحرک موجب افزایش قند خون می شود. به خصوص اگر افراد نسبت به غذایی که می خورند بی توجه باشند. ترکیبات گیاهی چای لاغری تیما می تواند عوارض ناشی از دیابت را کنترل کرده و در بلند مدت آن را از بین ببرد.

خواص چای سبز تیما

زمانی که اقدام به خرید چای سبز تیما میکنید، باید از برخی از خواص آن نیز با خبر باشید.

پیشگیری و درمان سرطان

وجود ترکیبات دارای آنتی اکسیدان مانند فیتوکمیکال و پولیفنول به چای تیما قابلیت جلوگیری از رشد سلولهای سرطانی را می دهد. براساس تحقیقات انجام شده مصرف مرتب چای سبز موجب کاهش خطر سرطان سینه، پوست، معده و پانکراس می گردد. همچنین برای این نوع بیماران مصرف ویتامینهای سی و ای نیز توصیه می شود.

نوشیدن روزانه دو تا سه فنجان چای سبز میت واند برای افرادی که در دوران درمانی سرطان به سر میبرند مفید باشد.

جلوگیری از بیماریهای قلبی عروقی با چای تیما

مصرف چای سبز موجب کنترل کلسترول خون شده و در کاهش سکته قلبی موثر است. به همین دلیل برای بیماران قلبی نیز مصرف چای سبز تیما مفید می باشد. چای سبز به بازسازی سلولهای آسیب دیده کمک می کند.

از طرف دیگر، حملۀ قلبی موجب ایجاد پروتئین های خاصی در بدن می شود که موجب مرگ سلولی می شوند. استفاده از چای سبز این پروتئین را کنترل می کند و مانع از جمع شدن پلاکهای خونی و لخته شدن خون می گردد.

کاهنده فشار خون

براساس مشاهدات، مصرف کنندگانی که به طور مرتب از چای سبز تیما استفاده نموده اند تا ۶۰ درصد در کنترل فشار خون خود موفق بوده اند. توصیه می شود افراد دارای فشار خون بالا در روز سه تا چهار فنجان چای سبز میل کنند.

چای سبز و کرفس ۵۰۴۰قیمت چای سبز تیما , فروش چای سبزفروشگاه اینترنتی ۵۰۴۰ چای لاغری , دمنوش لاغری تیما , پکیج لاغری خرید چای سبز ۵۰۴۰ , چای لاغری تیما اصل چای سبز تیما ,خواص چای سبز تیماچای سبز پنجاه چهلچای سبز دم کردنی چای تیما برای لاغریترکیبات چای لاغری تیماچای سبز لاغری ۵۰۴۰چای تیماچای سبز لاغری تیما چای سبز کیسه ای تیما ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *