خواص چای اسفناج ۵۰۴۰ برای لاغری

خواص چای اسفناج ۵۰۴۰ برای لاغری

نوعی سبزی که زادگاه اولیه آن ایران بوده و در گذشته آن را به کشورهای دیگر برده و کاشته‌اند. چای اسفناج ۵۰۴۰ از نام ایرانی آن که اسپناج یا اسپناخ بوده، گرفته شده است. این سبزی به دو صورت است: نوع اول آن با خار و نوع دیگری بی خار است که اسفناج پرورش یافته فعلی ترکیب از این دو نوع است.

از این سبزی بیش از هزار و چهار صد گونه و صد و سه جنس گیاه وجود دارد، که اکثر آنها در تغذیه مصرف ‌می‌شوند. عده‌ای از این گونه‌ها در مناطق معتدل و عده‌ای در مناطق سردسیر، عده دیگر در مناطق گرمسیر رشد می‌کنند.

دمنوش اسفناج  تیما  دارای املاح ید، آهن، ارسنیک، فسف، کلسیم، سدیم و پتاسیم بوده، و دارای ویتامین‌های B, A, C, K, D و کلروفیل‌ها می‌باشد. و به دلیل داشتن مواد قندی و سفیده‌ای بسیاری از غذاشناسان آن را یکی از بهترین سبزی‌ها می‌دانند. همچنین در این سبزی تمام عواملی که سبب ساختن خون می‌شود، موجود می‌باشد.

برای خرید یک بسته چای سبز تیما دم کردنی با قیمت ۳۰ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید.

و یا برای خرید تلفنی با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ یا ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید یک بسته چای سبز کیسه ای ۱۰۰ عددی تیما با قیمت ۳۴ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید.

و یا برای خرید تلفنی با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ یا ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید پکیج چای سبز تیما ( سه عدد دم کردنی ) با قیمت ۸۲۵۰۰ تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید.

و یا برای خرید تلفنی با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ یا ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید پکیج چای سبز تیما ( سه عدد کیسه ای) با قیمت ۹۱۵۰۰ تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید.

و یا برای خرید تلفنی با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ یا ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

کسانی که بر اثر حادثه دچار خونریزی شده و یا کم خونی دارند توصیه می‌شود، از این سبزی استفاده شود. اسفناج ۵۰۴۰ به دلیل داشتن آهک و سدیم ترشی خون را کم می‌کند. بیمارانی که به مرض قند مبتلا هستند، توصیه می‌شود که برای رفع ترشی خون خود این سبزی را تا می‌توانند به صورت برانی یا خورشتی بخورند.

دمنوش اسفناج ۵۰۴۰ برای رفع درد کمر و سینه مناسب است، سینه را نرم و آواز را باز می‌کند.

اسفناج را باید پخت و نباید آن را جوشاند، چرا که تمام خواص آن که قبلا گفته شد به همراه آب دور ریخته می‌شود.

بر خلاف اینکه بعضی‌ها فکر می‌کردند که خوردن این سبزی به دلیل داشتن اسید اگزالیک سبب ضعف استخوان شده و باعث کاهش مواد معدنی بدن شده مضر می‌باشد، در صورتی که این طور نیست و چای لاغری اسفناج  ۵۰۴۰ خود آهک دارد.

اسفناج پخته شده، معده را نرم و یبوست را از بین می‌برد. همچنین خوردن این سبزی برای بیماران مبتلا به بواسیر و اشخاصی که فعالیت بدنی کمتری دارند، نافع و مفید است. خوراندن یک فنجان آب اسفناج با کمی روغن بادام به رشد کودکان کمک می‌کند.

اسفناج مسکن سردرد و درد کبد است. افرادی که طبعشان سرد می‌باشد، می‌‌توانند این سبزی را به همراه فلفل و یا دارچین مصرف کنند، تا سردی آن رفع شود. اسفناج شیر را زیاد می‌کند، لذا به مادران شیرده خوردن این سبزی توصیه می‌شود.

ضماد کوبیده اسفناج خام برای تسکیل درد جای نیش حشرات استفاده می‌شود، به این ترتیب این ضماد دهانه دمل‌ها را باز کرده و زخم آن را التیام می‌دهد. اسفناج به دلیل داشتن کلروفیل زیاد و ماده صابونی برای برطرف کردن بوی بد دهان استفاده می‌شود.

اسفناج به علت داشتن اکسالات‌ها و فسفات ها اوره خون و فشار خون و اسید اوریک را افزایش داده و برای بیمارانی که ناراحتی سنگ صفراوی و نقرسی و روماتیسمی دارند ضرورت دارد. برای برطرف کردن خارش پوست مالیدن آب اسفناج توصیه می‌شود و به علت داشتن منیزیم ضد سرطان است.

مصرف اسفناج به صورت تازه خواص بیشتری دارد در غیر این صورت پس از چند روز خاصیت خود را از دست می‌دهد.

چای سبز و کرفس ۵۰۴۰ , قیمت چای سبز تیما , فروش چای سبز , فروشگاه اینترنتی ۵۰۴۰ چای لاغری , دمنوش لاغری تیما , پکیج لاغری خرید چای سبز ۵۰۴۰ , چای لاغری تیما اصل چای سبز تیما ,خواص چای سبز تیما , چای سبز پنجاه چهل , چای سبز دم کردنیچای تیما برای لاغری , ترکیبات چای لاغری تیما , چای سبز لاغری ۵۰۴۰ , چای تیما , چای سبز لاغری تیما چای سبز کیسه ای تیما ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *