درمان هر بیماری با یک دمنوش تیما

 درمان هر بیماری با یک دمنوش تیما

هر بیماری که در بدن ایجاد می شود داروهای مختص به خود رادارد و نمی توان از هر دارویی برای درمان هر بیماری استفاده نمود . گیاهان و دمنوش های درمانی انها نیز به همین شکل هستند هر بیماری و ناراحتی که در بدن ایجاد می گردد را نیز باید از طریق دمنوش های درمانی تیما ۵۰۴۰ که در برطرف نمودن آنها موثر هستند برطرف نمود در ادامه با ما باشید تا با انواع دمنوش های درمانی و نحوه درمان بیماری با آنها را برایتان بیشتر شرح دهیم.

برای خرید یک بسته چای سبز تیما دم کردنی با قیمت ۳۰ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید.

و یا برای خرید تلفنی با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ یا ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید یک بسته چای سبز کیسه ای ۱۰۰ عددی تیما با قیمت ۳۴ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید.

و یا برای خرید تلفنی با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ یا ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید پکیج چای سبز تیما ( سه عدد دم کردنی ) با قیمت ۸۲۵۰۰ تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید.

و یا برای خرید تلفنی با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ یا ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید پکیج چای سبز تیما ( سه عدد کیسه ای) با قیمت ۹۱۵۰۰ تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید.

و یا برای خرید تلفنی با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ یا ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

نداشتن خواب کافی و یا بی خوابی

اگر دچار کم خوابی و یا بدخوابی های شبانه هستید توصیه ما به شما استفاده از دمنوش های درمانی شاه پسند تیما, بابونه و اسطخودوس می باشد.

بالابردن انرژی در بدن

استفاده از دمنوش های درمانی رزماری و همچنین نعناع فلفلی برای بالابردن انرژی و تمرکز و تقویت حافظه هنگام صبح توصیه می گردد.

(تصویر۲)

درمان انواع سردرد

سردرد می توانید به دلیل اضطراب ایجاد گردد که درمان ان با علف لیمو حاصل می گرددو همچنین نوعی از سردرد که از استرس های روزانه ایجاد می گردد توسط دمنوش  درمانی اسطخودوس ۵۰۴۰ قابل درمان است و همچنین دارچین به دلیل داشتن ترکیبات منگنز و اهن درمان کننده سردرد می باشد.

درمان درد در نواحی از گلو

اگر دچار گلو دردهای متداول به خصوص در فصل زمستان هستید به شما توصیه می شود که خلط ایجاد شده در گلو را با استفاه از لیمو کم کرده و درد ناشی و تورم ایجاد شده در ان را نیز توسط عسل که نوع ضد باکتری و ویروس است برطرف نمایید بنابراین دمنوش عسل طبیعی به همراه لیمو تازه برای گلو دردهایی که پس از سرماخوردگی ایجاد می گردد معجزه می کند . حتما از این دمنوش های درمانی در زمان بروز چنین ناراحتی هایی استفاده نمایید.

(تصویر۳)

درمان دردهای معده , تهوع و دردهای شکمی

مشکلات و ناراحتی هایی که در دستگاه گوارش بدن ایجاد می گردد می تواند مانند درد و سوزش معده باشد که بسیار ناراحت و اذیت کننده می باشد . توصیه ما به شما در زمان هایی که دچار چنین ناراحتی های گوارشی هستید استفاده از دمنوش درمانی دارچین ۵۰۴۰ برای تسکین درد و سوزش معده می باشد . اگر به هر دلیلی دچار تهوع و حالت به هم خوردن در سیستم بدنتان شدید توصیه ما به شما استفاده از دمنوش زنجبیل می باشد تا این حالت از بدنتان خارج گردد واگر در قسمت شکم دچار دردهای غیر قابل تحمل شدید می توانید برای کاهش درد در این نواحی از دمنوش نعناع فلفلی استفاده نمایید البته این نوع دمنوش های درمانی در زمانی که دردهای شکمی در کودکان وجود دارد بسیار مفید واقع می شوند.

(تصویر۴)

درمان ناراحتی و افسردگی

استفاده از انواع مرکبات  به خصوص ترنج در چای می تواند به طور موثری این حالت یعنی افسردگی و ناراحتی های روحی و روانی شما را کاهش دهد. همچنین توصیه ما در این شرایط روحی استفاده از نوعی چای به نام ارل گری می باشد

درمان سوزش سر دل و سو هاضمه

در زمانهایی که بعد از مصرف مواد غذایی دچار نوعی ناراحتی و سوزش در قسمت سر معده شدید و یا دچار ناراحتی های سو هاضمه در دستگاه گوارش بدن می شوید می توانید دمنوش عسل به همراه رازیانه را در دستور برنامه درمانی خود قرار دهید.

(تصویر۵)

درمان انقباض عضلات شکمی با دمنوش تیما

اگر در  عضلات شکم دچار انقباض های آزار دهنده ای می شوید که به اصطلاح علمی می توان به آن اسپاسم عضلات شکم گفت سعی کنید دمنوش گیاه بابونه تیما ۵۰۴۰ را تهیه نموده و مصرف نمایید.

درمان سرفه های خشک

اگر در اغلب روزها ی زمستان دچار سرفه های پی در پی و خشک و آزاردهنده هستید از دمنوش آویشن غافل نشوید . دمنوش آویشن برای ریه شما مفید بوده و این سرفه ها را بهبود می بخشد.

دمنوش لاغری چای سبز و کرفسقیمت چای سبزچای سبز لاغریفروشگاه ۵۰۴۰ چای سبزدمنوش لاغری تیماپکیج ۵۰۴۰چای سبز ۵۰۴۰خرید چای لاغری تیماخرید چای سبز تیما ,خواص چای سبزچای لاغری پنجاه چهلچای سبز دم کردنی تیماچای سبز تیما لاهیجانسایت ۵۰۴۰ چای لاغری تیما۵۰۴۰ چای لاغریچای تیما ۵۰۴۰چای سبز تیما لاغریچای سبز کیسه ای ,

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *