فواید چای سبز تیما برای موی سر

چای سبز لاغری تیما برای مو مفید می باشد

چای سبز ۵۰۴۰ علاوه بر تمام ویژگی های درمانی که دارد می‌تواند در نگهداری مو و زیبایی آن نیز تأثیر فراوانی بگذارد درمان سم زدایی از موها در میان مردم بسیار رواج پیدا کرده است گرچه استفاده از موادی که بر پایه چای سبز درست می شوند بسیار پر خاصیت تر می باشند اما فواید و خواص آنها نه تنها از چای سبز خانگی بیشتر نمی باشد بلکه در شرایطی کمتر هم می باشد. طریقه استفاده از چای سبز برای موی سر این گونه می باشد که پس از شستن موها با شامپو می توانید به جای استفاده از حالت دهنده مو از چای سبز برای این کار استفاده نمایید وجود مواد غذایی فراوان در چای سبز موجب تقویت و استحکام موها می گردد و در پیشبرد این فرآیند باعث بهبود یافتن تغذیه موی سر می گردد

(تصویر۵)

خواص چای سبز برای موی سر بسیار فراوان می‌باشد یکی از بهترین این خواص درخشندگی و شفافیتی است که به موها می بخشند از این رو استفاده از چای سبز بیشتر و بهتر از مواد شیمیایی موجود در بازار می باشد.

(تصویر۱)

درمان ریزش موی سر با چای سبز تیما

ظبق تحقیقات صورت گرفته اثرات پلی فنول های موجود در چای سبز بیشتر از ویتامین C می باشد حتی آنتی اکسیدان های موجود در چای سبز به همراه پلی فنول تا ۲۰ مرتبه بیشتر از ویتامین E می باشد که این ترکیبات کمک می‌کنند رشد مو بهتر انجام بپذیرد بر اساس پژوهش انجام شده بر روی چای سبز اثرات مفید آن بر روی جلوگیری از ریزش مو مشخص شده بر این اساس مصرف چای سبز باعث کاهش تکثیر سلولی توسط آنزیم کاپسار شده که این آنزیم در جداسازی سلول های اپیتال دخالت دارد از این رو می‌توان چای سبز را برای جلوگیری از ریزش مو استفاده نمود نکته قابل توجه اینکه امروزه شامپوهایی وارد بازار شده که از  عصاره چای سبز می باشند این شامپوها معروف به شامپو چای سبز می باشد و از ریزش و شوره سر جلوگیری می‌نمایند.

(تصویر۲)

مکانیسم عمل چای سبز ۵۰۴۰ جهت عدم ریزش مو

به دلیل اینکه در چای سبز آنتی اکسیدان های زیادی می باشد وجود آن ها به همراه کافئین به برانگیخته شدن فولیکول‌های مو کمک می‌کنند که موجب افزایش سریع تر رشد مو می‌شوند. نکته توجه اینکه در چای سبز به دلیل وجود ترکیبات پنتانول از آن برای استحکام تارهای مو هم به صورت استفاده از عصاره چای سبز و هم به صورت شامپو مورد استفاده قرار می گیرد.

(تصویر۳)

تقویت ساقه مو با چای سبز

یکی دیگر از ترکیبات موجود در چای سبز آمینو اسید ها می باشند که مهمترین آن تئانین است. این تئانین ها همراه با پنتانول  کمک به تقویت موی سر می نماید و از موخوره جلوگیری می نمایند. همچنین چای سبز به دلیل داشتن ویژگی تونیک و افزایش رطوبت پذیری, میزان رطوبت مو را ترمیم کرده باعث درخشندگی و براق شدن موی سر می گردد. به صورت کلی مصرف چای سبز برای موها باعث افزایش رشد موی سر می شود ریزش مو و موخوره را به شدت کاهش می دهد ,مصرف چای سبز باعث درخشش موها می گردد, چای سبز باعث رشد موهای جدید نیز می گردد, اثرات و ویزگی های مصرف عصاره چای سبز فقط برای جلوگیری از ریزش و شوره سر نمی باشد بلکه مصرف چای سبز می‌تواند باعث رشد موهای تازه در سر گردد و مشکلاتی از قبیل خشکی پوست سر و شوره را برطرف نماید. البته ویژگی هایی همچون افزایش خواص شانه پذیری مو یا جلوگیری از پیچش مو و تغذیه مناسب و ترمیم کردن ساقه مو و عدم ریزش مو از دیگر ویژگی های استفاده از چای سبز می باشد. برای داشتن مویی سالم چای سبز را فراموش نکنید.
دمنوش لاغری کرفس و چای سبز  , قیمت چای تیما دمنوش چای سبز , فروشگاه اینترنتی ۵۰۴۰ چای لاغری , دمنوش ۵۰۴۰ , پکیج لاغری خرید چای سبز ۵۰۴۰ , چای لاغری تیما , چای سبز تیما ۵۰۴۰ ,خواص چای سبز تیما , چای سبز پنجاه چهل , چای سبز دم کردنی چای تیما برای لاغری , ترکیبات چای لاغری تیما , چای سبز لاغری ۵۰۴۰ , چای تیما , چای سبز لاغری تیما چای سبز کیسه ای تیما ,

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *