میزان مصرف چای سبز ۵۰۴۰ برای لاغری چقدر است؟

میزان مصرف چای سبز ۵۰۴۰ برای لاغری چقدر است؟

 

این روزهای بازار داروهای چربی سوز بشدت داغ است. رسیدن تناسب اندام و وزن ایده ال شاید برای بعضی ها کار دشواری است و تبدیل به آرزو شده است. در این عرصه داروهای شیمیایی زیادی تبلیغ می شود. اما در حقیقت این داروهای شیمیایی عوارض و مضرات فراوانی به دنبال دارند که سلامت انسان را به خطر می اندازد. طب سنتی شاید سالم ترین روش برای درمان و پیشگیری از چاقی است که عوارضی به دنبال ندارد.

چای سبز  تیما دمنوشی گیاهی است که عوارض و خطرات داروهای شیمیایی را ندارد. اشخاصی که برای کاهش وزن و تنظیم سوخت وساز بدنشان از چای سبز ۵۰۴۰ استفاده می کنند، علاوه بر بهره مندی از خواص این گیاه دارویی برای درمان چاقی خود، می توانند از فواید آن برای کاهش فشار خون، کاهش قند خون، تقویت سیستم ایمنی بدن و تخفیف علائم و نشانه های بیماری هایی مانند پارکینسون، آلزایمر و بیماری مفصلی استخوانی مانند آرتریت روماتوئید بهره ببرند. لاغری با چای سبز بسیار مطمئن تر و سالم تر است. در این تحقیقات مختلفی انجام شده است که به این نکته اشاره می کند: مصرف چای سبز می تواند تاثیر بسیار چشم گیری در کاهش بیماری های قلبی عروقی، پیشگیری از بروز سرطان هایی مانند سرطان روده بزرگ و … دارد.

برای خرید یک بسته چای سبز تیما دم کردنی با قیمت ۳۹ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید.

و یا برای خرید تلفنی با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ یا ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید یک بسته چای سبز کیسه ای ۱۰۰ عددی تیما با قیمت ۴۴ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید.

و یا برای خرید تلفنی با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ یا ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید پکیج چای سبز تیما ( سه عدد دم کردنی ) با قیمت ۱۰۷ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید.

و یا برای خرید تلفنی با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ یا ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

برای خرید پکیج چای سبز تیما ( سه عدد کیسه ای) با قیمت ۱۲۲ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک نمایید.

و یا برای خرید تلفنی با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ یا ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

نتایج برخی آزمایشات نشان می دهد که چای سبز لاغری ۵۰۴۰ در صورتی که به همراه غذا مصرف شود، می تواند جذب چربی را کم کند و موجب لاغری شود. از سوی دیگر، توصیه می شود مصرف چای سبزبرای لاغری حداقل به ۲ ساعت بعد از صرف غذا موکول شود تا در روند جذب آهن موجود در غذا خللی ایجاد نشود. کاتچین‌ های موجود در چای سبز مانع از پاره شدن مویرگ ‌های داخل چشم و دیگر بیماری‌ های مرتبط با چشم می شود.

در آزمایشی جهت تحقیق تاثیر چای سبز لاغری تیما از موش های آزمایشگاهی استفاده کرده اند محققان در این آزمایش دریافته اند که مصرف چای سبز باعث افزایش سلامت قلب و رگ ‌های مرتبط با قلب و عروق می شود که این خاصیت در اثر ایجاد تعادل فشار خون در رگ‌ها و محافظت از خون در برابر لخته شدن ایجاد می شود. همچنین باعث التیام التهابات و دردهای ناشی از آرتروزهای روماتوئیدی می شود. علاوه بر این ها خطر ابتلا به بیماری های خودایمنی را تقلیل می دهد. مرض چاقی و دیابت تقریبا دو خطر برای انسان است و هر چیزی که برای یکی از آن ها مفید باشد برای دیگری نیز مفید خواهد بود. بنابراین نوشیدن چای سبز دشمنی برای هردوست. دانشمندان پی برده اند که مصرف چای سبز باعث بهبود پتانسیل عملکرد مغز می شود و از زوال مغز که با پیری در ارتباط است، جلوگیری می‌کند.

تصویر شماره۲

برای کاهش وزن نوشیدن چای سبز به تنهایی کافی نیست. برخورداری از رژیم غذایی صحیح٬ فعالیت فیزیکی در کنار مصرف چای سبز تیما  عملکرد کاهش وزن را تسریع می بخشد. مصرف چای سبز به صورت کیسه ای و یا دم کردنی موجود است. برای بهتر عمل کردن چای سبز در چربی سوزی بهتر است آب لیمو ترش و یا مرکبات را به چای افزود. تحقیقات مختلف به این نکته اشاره شده که مصرف چای سبز می‌تواند تاثیر بسیار چشم‌گیری در کاهش بیماری‌های قلبی-عروقی، پیشگیری از بروز سرطان‌های خطرناک  حاوی آنتی اکسیدان(EGCG) داشته باشد.

این ماده در سوزاندن چربی و افزایش متابولیسم بدن بسیار موثراست. نتایج تحقیقات انجام شده در این مورد نشان داده شده که  این آنتی اکسیدان با افزایش اکسیداسیون چربی  اثرات ضد چاقی فوق العاده در چای سبز به وجود می آورد. بهترین زمان برای مصرف چای سبز دو ساعت بعد از غذا است. برای تاثیر چربی سوزی این نوشیدنی گیاهی بهتر است روزی ۳ تا ۴ فنجان نوشیده شود.
دمنوش لاغری کرفس و چای سبز  , قیمت چای تیما دمنوش چای سبز , فروشگاه اینترنتی ۵۰۴۰ چای لاغری , دمنوش ۵۰۴۰ , پکیج لاغری خرید چای سبز ۵۰۴۰ , چای لاغری تیما , چای سبز تیما ۵۰۴۰ ,خواص چای سبز تیما , چای سبز پنجاه چهل , چای سبز دم کردنی چای تیما برای لاغری , ترکیبات چای لاغری تیما , چای سبز لاغری ۵۰۴۰ , چای تیما , چای سبز لاغری تیما چای سبز کیسه ای تیما ,

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *