نقش چای سبز تیما در لاغری

نقش چای سبز تیما در لاغری

 

یکی از سالم‌ترین نوشیدنی‌های کره زمین بدون شک بعد از آب چای سبز می‌باشد که ترکیبات موجود در آن برای بدن  بسیار مفید و کارآمد می باشد. بسیاری از تحقیقات در نقش چای سبز در لاغری اشاره کرده اند و رابطه چاقی سبز و لاغری را مورد بررسی قرار داده اند. در این پژوهش نیز سعی میشود به خواص و نقش چای سبز ۵۰۴۰ در لاغری بپردازیم و تاثیرات برآمده از آن در لاغری تشریح نماییم.

(تصویر۱)

مصرف چای سبز ۵۰۴۰ و سوزاندن چربی بدن

اگر بخواهیم طعم چای سبز تیما را تفسیر کنیم آن را می توانیم مانند اب طعم دار داغ تصویر کنیم که با مواد فعال که در برگ چای حل می شود آن را به یک نوشیدنی کامل تبدیل می نماید.در واقع مصرف یک فنجان چای سبز معادل استفاده از اثرات بیولوژیکی فراوان برای بدن می‌باشد یکی از بهترین مواد شناخته شده در چای سبز کافئین است کافئین موجود در چای سبز یک تحریک کننده بسیار مفید برای سوزاندن چربی های زاید در بدن می باشد اما نقش چای سبز ۵۰۴۰ در لاغری به این نقطه ختم نمی‌شود بلکه زمانی به اوج خود می‌رسد که محدوده گسترده ای از آنتی اکسیدان های آن مشخص میشود. کاتچین  موجود در آن به سیستم متابولیسم بدن کمک فراوانی می‌کند که سبب سوزاندن چربی ها در بدن می‌گردد.

(تصویر۲)

مصرف چای سبز تحریک چربی ها

قبل از سوزاندن چربی ها در بدن  باید فعالیت شکستگی در سلول چربی ها حاصل شود و این عمل به جریان خون منتقل شود و جالب است بدانید که ترکیبات موجود در چای سبز می‌تواند فرآیند ورشکستگی در سلول ها را بهبود بخشد.آنتی اکسیدان موجود در چای سبز لاغری تیما یا بهتر بگویم کاتچین موجود در این ماده باعث کنترل آنزیم شکننده هورمون نورایی می شود. این سیستم که توسط سیستم عصبی برای شکستن و از کار انداختن سلول‌های چربی به کار می‌رود به سلول‌های چربی ارسال می‌شود و درنتیجه چربی بیشتری را می سوزانند نتیجه این فرآیند  این گونه بوده است که کاتچین ها باعث تجزیه سلول‌های چربی می‌شوند و در نتیجه این تجزیه به جریان خون چربی بیشتری وارد شده و به عنوان انرژی توسط سلول ها از بدن خارج می شود و باعث سوزاندن چربی می شود.

(تصویر۳)

چای سبز ۵۰۴۰ ,چربی سوزی,  ورزش

بدن انسان همانطور که به صورت مداوم کالری دریافت می کند به همان طریق و با شکل های مختلفی کالری را از دست می دهد به عنوان مثال بدن  در هنگام نشستن و خوابیدن و یا حتی حرف زدن نیاز به انرژی دارد پس براساس همین نیاز اقدام به تولید کالری در بدن می کند و اگر در انجام این فرآیند به درستی عمل نکند موجب افزایش وزن و چاقی و تجمع چربی می شود حال باید چاره ای را بیابید که میزان متابولیسم بدن به یک شکل متعادل برسد یکی از راه کارها ورزش می باشد ورزش سبب  از بین رفتن و ازادشدن بسیاری از کالری ها می شود.  رابطه چای سبز ولاغری در این اصل می باشد که اگر این عمل با ترکیب نوشیدن چای سبز لاغری تیما انجام شود سبب از دست رفتن کالری بیشتری می گردد که فرد هم می تواند چربی بیشتری را بسوزاند و هم به بهبود جریان متابولیسم در بدن کمک کند. بر همین اساس بسیاری از تحقیقات نشان دهنده این موضوع می باشد مصرف چای سبز باعث افزایش سوخت و ساز بدن و سوزاندن چربی ها می‌شود که این اثر از هر فردی به فرد دیگر متفاوت می باشد.

(تصویر۴)

مصرف چای سبز کالری بیشتری را میسوزاند

کم اشتهایی یکی از راهکارهای چای سبز برای کاهش وزن می باشند به طوری که مصرف چای سبز ۵۰۴۰ و با صورت خودکار  بدن شروع به سوزاندن چربی ها و کالری می کند البته  مطالعات فراوانی بر این موضوع انجام شده است که نتایج متناقضی از این نتایج حاصل شده است ولی آنچه که به طور قطع در آزمایش های حیوانی نشان داده شده است کاهش جذب چربی ها و سوزاندن چربی با مصرف چای سبز می باشد اما این موضوع در انسان به تایید نرسیده است.

(تصویر۵)
چای کرفس برای لاغری ,قیمت چای سبز تیما , چای سبز , چای سبز فروشگاه ۵۰۴۰ , دمنوش لاغری ۵۰۴۰ , پکیج لاغری ۵۰۴۰  , چای ۵۰۴۰ ,چای لاغری تیما اصل چای سبز تیما ,خواص چای سبز , چای لاغری پنجاه چهل , چای سبز دم کردنی تیما , چای سبز تیما لاهیجان , سایت ۵۰۴۰ چای لاغری تیما , ۵۰۴۰ چای لاغری , چای تیما ۵۰۴۰ , چای سبز تیما لاغری , چای سبز کیسه ای ,

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *