چای سبز تیما با خواص اکلیل کوهی

چای سبز تیما با خواص اکلیل کوهی

این گیاه تیما ۵۰۴۰  همیشه سبز و زیبا در نواحی معتدل به صورت خودرو رشد می‌کند. اکلیل کوهی، در درمان بیماری‌های حزن و اندوه، ضعف عصبی، خستگی جسمی و روحی، ورم کلیه، خنازیر، میگرن نافع و سودمند است.

از دم کرده برگ و گل چای تیما اکلیل کوهی برای درمان بیماری‌های  آسم، نفخ معده، سیاه سرفه، نارسایی کبد، دل درد، ترشحات کیسه صفرا استفاده می‌شود. این گیاه از فاسد شدن گوشت جلوگیری می‌کند و در جنوب الجزیره در ختنه اطفال از اکلیل کوهی به عنوان مایع ضد عفونی کننده استفاده می‌کنند. برای درمان دردهای روماتیسمی، خراشیدگی‌ها و زخم‌ها و امراض جلدی جوشانده آن شفابخش است. مخلوط دم کرده گل و برگ اکلیل کوهی با روغن زیتون برای درمان گرفتگی عضلات مفید است. مبتلایان به بیماری‌های عمومی و ضعف و طپش قلب، بی خوابی، رعشه و یرقان البیض این گیاه بر آنها سودمند است. اکلیل کوهی محرک، مقوی و قاعده‌آور است. این گیاه برای بیمارانی که از نارسایی کبد رنج می‌برند مفید و نافع است. به این شکل که به ترشحات کیسه صفرا کمک می‌کند. کمپرس این گیاه برای درمان مفاصل موثر است.

دمنوش لاغری کرفس و چای سبز  , قیمت چای تیما دمنوش چای سبز , فروشگاه اینترنتی ۵۰۴۰ چای لاغری , دمنوش ۵۰۴۰ , پکیج لاغری خرید چای سبز ۵۰۴۰ , چای لاغری تیما , چای سبز تیما ۵۰۴۰ ,خواص چای سبز تیما , چای سبز پنجاه چهل , چای سبز دم کردنی چای تیما برای لاغری , ترکیبات چای لاغری تیما , چای سبز لاغری ۵۰۴۰ , چای تیما , چای سبز لاغری تیما چای سبز کیسه ای تیما ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *