چای سبز تیما ۵۰۴۰ و خواص بی نظیر آن

آشنایی با پکیج لاغری ۵۰۴۰ و تاثیر آن

 

زمانی که صحبت از محصولات خوراکی ضد افزایش وزن میکنیم، لیست بلند بالایی از انواع قرصها، دمنوش ها و رژیمها نمایان میشود اما در میان هر لیست پکیج لاغری ۵۰۴۰ جای خاص خود را دارد.

پکیج لاغری ۵۰۴۰ شامل چه محصولاتی می باشد؟

پک لاغری ۵۰۴۰ شامل چای سبز تیما و قهوه سبز سهله می باشد. چای سبز تیما محصولی طبیعی است که از ترکیب چای سبز با چای خوش طعم اولونگ و چای کامومیل، گیاهان کوهستانی و زیره تشکیل شده است. ترکیبی خوش طعم که خواص دارویی معجزه آسایی نیز دارد.

تصویر شماره  ۱

خواص پکیج  ۵۰۴۰

برای آشنایی با خواص پکیج لاغری ۵۰۴۰ مختصری درباره محتویات آن توضیح میدهیم.

چای سبز: در فرهنگ مردم کشور چین، چای سبز به عنوان نوشیدنی باستانی حاوی فواید بسیار شناخته میشود. این چای با قدمت چند هزار ساله، آرامش بخش است و میزان سوخت و ساز متابولیسم بدن را افزایش میدهد. چای سبز موجود در پکیج لاغری ۵۰۴۰ ویژگی دیگری نیز دارد و آن استفاده از چای اولونگ خوش طعم و مفید در آن است.

چای اولونگ: گفته میشود این چای از جذب قند اضافه بدن جلوگیری میکند به همین دلیل در درمان دیابت بسیار موثر است. همچنین خاصیت آنتی اوکسیدانی چای اولونگ آن را برای تقویت استخوان و ماهیچه مفید میکند. چای اولونگ برای درمان نفخ معده نیز مفید است. وجود کافئین در این چای موجب افزایش سوخت و ساز و مصرف انرژی میشود. این چای منبع ویتامینهای گروه A، C، K و ویتامینهای گروه B نیز هست.

چای کامومیل: چای کامومیل موجود در پکیج لاغری ۵۰۴۰ موثر در کنترل درد عضلانی است. این چای آرامش بخش و مسکن است و از التهاب و تجمع میکروبها جلوگیری میکند همچنین موجب جذب آهن در بدن نیز میگردد.

تصویر شماره ۲

نحوه مصرف پکیج لاغری ۵۰۴۰

چایی که در پکیج ۵۰۴۰ مورد استفاده قرار میگیرد حاوی مقدار زیادی چای سبز است. بهترین حالت مصرف هر نوع چای این است که دو ساعت قبل از صرف غذا میل شود چرا که بیشتر چای ها بر جذب آهن بدن تاثیر منفی میگذارند و میل کردن چای قبل از خوردن غذا در جذب آهن به بدن اختلال ایجاد میکند. پس بهتر است دوساعت قبل و دو ساعت بعد از صرف غذا از مصرف چای خودداری کنید.

چای سبز و کرفس ۵۰۴۰ , قیمت چای سبز تیما , فروش چای سبز , فروشگاه اینترنتی ۵۰۴۰ چای لاغری , دمنوش لاغری تیما , پکیج لاغری خرید چای سبز ۵۰۴۰ , چای لاغری تیما اصل چای سبز تیما ,خواص چای سبز تیما , چای سبز پنجاه چهل , چای سبز دم کردنیچای تیما برای لاغری , ترکیبات چای لاغری تیما , چای سبز لاغری ۵۰۴۰ , چای تیما , چای سبز لاغری تیما چای سبز کیسه ای تیما ,

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *